KHANEH MELLAT

هدر موبایل
1398/10/28 11:18:14
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

طرح پیشنهاد مذاکره، بخشی از پازل سیاست چماق و هویج کاخ سفید است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد پیشنهاد مذاکره از سوی ایالات متحده در راستای اعمال سیاست چماق و هویج است.
طرح پیشنهاد مذاکره، بخشی از پازل سیاست چماق و هویج کاخ سفید است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد پیشنهاد مذاکره از سوی ایالات متحده در راستای اعمال سیاست چماق و هویج است. https://cdn.icana.ir/d/019/201909104575177634.jpg طرح,پیشنهاد,مذاکره،,بخشی,از,پازل,سیاست,چماق,و,هویج,کاخ,سفید,است Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با پشنهاد مذاکره از سوی ایالات متحده، گفت: آمریکایی ها همواره سیاست چماق و هویج را سرلوحه دیپلماسی خود قرار داده است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع مقامات کاخ سفید از یک سو تاکید بر مذاکره با کشورهای مختلف از جمله ایران دارد و از سوی دیگر اقدام به تهدید و تحریم می کند.

وی با اشاره به اینکه پیشنهاد مذاکره بدون پیش شرط ترامپ سیاست شکست خورده ای است که در اتاق جنگ کاخ سفید تصویب شده است، ادامه داد: به عبارتی آمریکایی ها با ارائه چنین پیشنهاداتی می خواهند به افکارعمومی دنیا اعلام کنند که طرفدار گفتگو و دیپلماسی هستند و در مقابل کشورهایی مانند ایران نمی خواهند بر مدار دیپلماسی گام بردارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه آمریکایی ها اگر نیت سوء استفاده نداشتند می توانستند در برجام بمانند، تصریح کرد: توافقنامه یاد شده حاصل سالها گفتگو و دیپلماسی است لذا وقتی کشوری به طور یکجانبه از آن خارج می شود به همه نشان داده که با دیپلماسی میانه خوبی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی هیچگاه از مذاکره دوری نکرده اما مذاکره با آمریکایی ها پذیرفته شده نیست زیرا آنها صرفا درصدد آسیب رساندن به منافع ملی هستند.

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت ، رهبر انقلاب در نماز جمعه پرشکوه و به‌یاد ماندنی تهران، مذاکره اروپایی‌ها را آمیخته به دغل و فریبکاری دانستند و گفتند: آن جنتلمن‌هایی که پشت میز مذاکره هستند، در حقیقت تروریستهای فرودگاه بغداد هستند که لباس عوض کرده اند. ما از مذاکره البته بجز با آمریکایی‌ها ابایی نداریم اما از موضع قدرت و قوت.

گفتنی است، مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا بدون اشاره به چهار دهه تداوم خصومت‌های واشنگتن علیه تهران در ادعائی مضحک مدعی شد که ترامپ هنوز هم آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران است!./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet