هدر موبایل
1398/10/28 10:40:36
سرویس اقتصادی
در هفته جاری صورت می گیرد؛

بررسی لایحه واگذاری اموال، تأسیسات و ماشین‌آلات شرکت آب و فاضلاب در نشست کمیسیون عمران مجلس

در نشست هفته جاری کمیسیون عمران مجلس، لایحه واگذاری اموال، تأسیسات و ماشین‌آلات شرکت آب و فاضلاب مورد بررسی قرار می گیرد.
بررسی لایحه واگذاری اموال، تأسیسات و ماشین‌آلات شرکت آب و فاضلاب در نشست کمیسیون عمران مجلس در نشست هفته جاری کمیسیون عمران مجلس، لایحه واگذاری اموال، تأسیسات و ماشین‌آلات شرکت آب و فاضلاب مورد بررسی قرار می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg بررسی,لایحه,واگذاری,اموال،,تأسیسات,و,ماشین‌آلات,شرکت,آب,و,فاضلاب,در,نشست,کمیسیون,عمران,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست کمیسیون عمران مجلس در هفته جاری در روزها (یکشنبه و دوشنبه 29 و 30 دی ماه) برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در نشست روز یکشنبه این کمیسیون، لایحه واگذاری اموال، تأسیسات، ماشین‌آلات و هرگونه مالکیت مربوط به تأسیسات آب و فاضلاب و وضعیت اجرای احکام مربوط به گزارش‌های تکلیفی مربوط به وزارت نیرو با حضور مسئولان این وزارتخانه مورد بررسی قرار می گیرد.

همچنین در نشست روز دوشنبه کمیسیون عمران مجلس، وضعیت اجرای احکام مربوط به گزارش‌های تکلیفی مربوط به وزارت راه و شهرسازی با حضور مسئولان این وزارتخانه بررسی می شود.

بررسی لایحه موافقنامه حمل و نقل بین‌المللی جاده‌ای مسافر و کالا بین دولت جمهوری اسلامی ایران و شورای فدرال سوئیس از دیگر دستور کارهای نشست روز دوشنبه این کمیسیون است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet