خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/28 13:33:10
سرویس اجتماعی
ذوالقدر مطرح کرد:

لزوم ساماندهی کوره های آجرپزی حاشیه تهران

عضو مجمع نمایندگان تهران بر ساماندهی کوره های آجرپزی مناطق حاشیه تهران تاکید کرد و گفت: کوره های آجرپزی پاتوقی برای تکدی گری و مواد مخدر شده است.
لزوم ساماندهی کوره های آجرپزی حاشیه تهران عضو مجمع نمایندگان تهران بر ساماندهی کوره های آجرپزی مناطق حاشیه تهران تاکید کرد و گفت: کوره های آجرپزی پاتوقی برای تکدی گری و مواد مخدر شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106395705120.jpg لزوم,ساماندهی,کوره,های,آجرپزی,حاشیه,تهران Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به وضعیت نابسامان کوره های آجرپزی در مناطق جنوبی و حاشیه پایتخت تصریح کرد: متاسفانه کوره های آجرپزی ماهیت اصلی خود را از دست داده اند و هم به لحاظ زیست محیطی و هم به لحاظ آسیب های اجتماعی در وضعیت نا مطلوبی قرار دارند .

وی با بیان اظهار گلایه مندی مردم منطقه از وضعیت این کوره ها عنوان کرد: کوره های آجرپزی جرم خیزند لذا باید از سوی شهرداری ساماندهی شوند.

ذوالقدر اظهار داشت : منطقه 19 در جنوبی ترین نقطه شهر قرار گرفته و به نوعی حوزه ورودی تهران است اما  نا امنی نیز به دلیل وجود نقاط بی دفاع در منطقه زیاد است به طور مثال در بخشی از منطقه قرار بود یک پارک 180 هکتاری به نام ایران کوچک احداث شود. اکنون چهار سال است که کلنگ این پارک زده شده و املاکی که در این زمین فعال بوده اند را متوقف و غیر فعال کرده اند اما همچنان پارکی احداث نشده است.

عضو مجمع نمایندگان تهران بر ساماندهی کوره های آجرپزی تاکید کرد و گفت: مجمع نمایندگان تهران پیگیر وضعیت این مناطق هست و در هفته آتی نیز در جلسه بطور خاص وضعیت این منطقه و کوره های آجرپزی بررسی و مطرح خواهد شد ./

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet