خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/28 15:01:42
سرویس سیاسی
زارع با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب:

پاسداری از ایام‌الله نقش مهمی در آینده انقلاب دارد

سخنگوی کیمسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس گفت: بزرگداشت خون سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش می‌تواند در حفظ ایام‌الله نقش آفرین باشد.
پاسداری از ایام‌الله نقش مهمی در آینده انقلاب دارد سخنگوی کیمسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس گفت: بزرگداشت خون سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش می‌تواند در حفظ ایام‌الله نقش آفرین باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902105130783431.jpg پاسداری,از,ایام‌الله,نقش,مهمی,در,آینده,انقلاب,دارد Icana

رحیم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بازتاب گسترده‌ نماز جمعه این هفته به امامت مقام معظم رهبری در رسانه‌های جهانی،گفت: رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه با ابراز و اعلام همدردی و تکریم خانواده‌های داغدار سقوط هواپیمای مسافربری، از اقدام شجاعانه و باصلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در شکستن هیمنه آمریکا حمایت کردند که این موضوع بازتاب گسترده و جهانی داشت.

نماینده مردم آباده و بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مراسم میلیونی مردم جهان برای بزرگداشت سردار بزرگ مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه داد: شهید سلیمانی به معنای واقع کلمه الگوی اخلاص و عمل بود و این را ملت ایران مردم منطقه و همه آزادی خواهان جهان درک کردند.

بیشتر بخوانید:

 

عضو فراکسیون فرهنگیان در مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه و اشاره به دو یوم‌الله پرقدرت اخیر، مطرح کرد: بزرگداشت خون سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش می‌تواند در حفظ ایام‌الله نقش آفرینی داشته باشد، همانطور که همه مردم دیدند رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه تهران، حضور ملت فهیم در تشییع پیکرحاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین الاسد را دویوم‌الله درس‌آموز خواندند.

خطبه‌های نماز جمعه تهران به امامت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله‌العالی)

 

زارع با بیان اینکه پایان حضور آمریکا در منطقه خواسته رهبری معظم انقلاب ، مردم ایران و همه آزادیخواهان است، مطرح کرد: رهبر معظم انقلاب در خطبه عربی خود که خطاب به کشورهای منطقه بود نیز مقابله با فساد،قتل و غارت و حضور آمریکایی ها در منطقه و همچنین تلاش برای اخراج آمریکا از منطقه را راه نجات منطقه عنوان فرمودند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مراسم میلیونی بزرگداشت شهید سردار سپهبد سلیمانی در اقصی نقاط دنیا، مطرح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی، مقاومت را نه تنها در ایران و منطقه بلکه در جهان تبدیل به گفتمان کرد ،او توانست تروریسم را در منطقه به اضمحلال ببرد، مقاومت در منطقه تثبیت شده و به مردم دنیا ثابت شد که آمریکا در برابر قدرتی که از مردم منطقه نشات می‌گیرد، قابل شکست است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به بیانات امروز مقام معظم رهبری درباره حفظ و دفاع از ایام‌الله کشورمان، تاکید کرد: در یوم الله 22 بهمن یک ملت با عظمت و مردم مومن انقلابی باهمراهی امام(ره) موجب بیرون راندن شاه از کشور شدند، ایام‌الله نعمت هاى الهى است و رهبری معظم انقلاب تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش و همینطور شکستن هیمنه آمریکا و حمله به پایگاه های نظامی آمریکا در "عین الاسد" را به عنوان  ایام الله یاد کردند.

سخنگوی کیمسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه دفاع و صیانت از ایام‌الله نقش مهمی در آینده انقلاب اسلامی ما دارد، مطرح کرد: مردم ما حرمت خون شهیدان را به درستی پاس می دارند، دشمنان می خواستند با سوءاستفاده از موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی، عظمت حرکت ملت ایران در ادای احترام به سردار مقاومت را خدشه دار کنند. در یوم الله انتقام سخت حیثیت و ابهت آمریکا موشک باران شد و مردم این دو یوم الله بزرگ  را هرگز فراموش نمی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet