شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/10/28 12:52:08
سرویس اقتصادی
کریمی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مطرح کرد:

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی راهکار تقویت اقتصاد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: راه نجات کشور اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تلاش در زمینه ارتقاء شاخص‌های اقتصادی کشور همچون تولید و صادرات است.
اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی راهکار تقویت اقتصاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: راه نجات کشور اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تلاش در زمینه ارتقاء شاخص‌های اقتصادی کشور همچون تولید و صادرات است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612102365559352.jpg اجرای,سیاست,های,اقتصاد,مقاومتی,راهکار,تقویت,اقتصاد Icana

علی اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه مبنی بر اینکه "راه نجات کشور قوی شدن در تمامی زمینه‌ها است"، گفت: راه نجات کشور و مهار کردن تحریم‌های ظالمانه امریکا و عوامل آن در جهان و منطقه "قوی شدن کشور" به لحاظ اقتصادی و نظامی است و در بعد اقتصادی، اجرای "سیاست‌های اقتصاد مقاومتی" مهمترین عاملی است که می‌تواند کشور را خودکفا کرده و مشکلات اقتصادی همچون بیکاری را حل کند.

نماینده مردم اراک، کمیجان، خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سال 94 تاکنون ازسوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است اما این سیاست‌ها هنوز آنطور در عمل مورد توجه دولت قرار نگرفته، درحالی که اگر بند بند این سیاست‌ها اجرا شده بود امروز به مراتب شرایط بهتری به لحاظ اقتصادی داشتیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: راه نجات کشور اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تلاش در زمینه ارتقاء شاخص‌های اقتصادی کشور همچون تولید و صادرات است و قدرت اقتصادی میتواند قدرت ایران را در مابقی عرصه نیز افزایش دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet