خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/28 14:00:00
سرویس اقتصادی
جعفرزاده با اشاره به منویات مقام معظم رهبری:

کوتاهی در ارائه تسهیلات مناسب به تولیدکنندگان واقعی غیرقابل پذیرش است

عضو کمیسیون بودجه مجلس با تاکید بر توجه به اقتصاد کشور با محوریت تولید، افزود: باید در مورد تولید "جهادی" اقدام کرد درواقع کوتاهی در ارائه تسهیلات مناسب، کاهش مالیات، بخشودگی جرایم و... تولیدکنندگان بی معناست.
کوتاهی در ارائه تسهیلات مناسب به تولیدکنندگان واقعی غیرقابل پذیرش است عضو کمیسیون بودجه مجلس با تاکید بر توجه به اقتصاد کشور با محوریت تولید، افزود: باید در مورد تولید "جهادی" اقدام کرد درواقع کوتاهی در ارائه تسهیلات مناسب، کاهش مالیات، بخشودگی جرایم و... تولیدکنندگان بی معناست. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102379283252.jpg کوتاهی,در,ارائه,تسهیلات,مناسب,به,تولیدکنندگان,واقعی,غیرقابل,پذیرش,است Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه مبنی بر اینکه "راه نجات کشور قوی شدن در تمامی زمینه‌ها است"، گفت: با توجه به اینکه آمریکا کمر به قتل ملت ایران بسته و کارشکنی پی در پی علیه جمهوری اسلامی انجام می دهد ، ایران نیز نباید منفعل رفتار کند بنابراین باید با تدبیر کشور را از فقر و وابستگی اقتصادی نجات دهیم.  

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجا که کشور چندصد سال تحت وابستگی اقتصادی بوده برای ایستادن روی پای خود باید حرکت را افزایش داد لذا "کاهش وابستگی به نفت با سرعت بیشتر"، "افزایش تولید با قابلیت صادرات" و "ایستادن جلوی واردات قاچاق با جدیدت بیشتر" از ضروریات است.

باید در مورد تولید "جهادی" اقدام کرد

وی با تاکید بر توجه به اقتصاد کشور با محوریت تولید، افزود: باید در مورد تولید "جهادی" اقدام کرد و در این زمینه با تدبیر دل به دریا زد، درواقع کوتاهی در ارائه تسهیلات مناسب، کاهش مالیات، عوارض، تخصیص زمین، بخشودگی جرایم و... تولیدکنندگان بی معناست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی معتقد است زمانی کشور می‌تواند به لحاظ اقتصادی قوی شود که در همه زمینه‌ها از تولید محصولات کشاورزی گرفته تا خودرو خودکفا شویم، البته تولیدی با کیفیت بالا که جهان طالب آن باشد بنابراین محوریت تمامی کارهای اقتصادی باید به سمت "تولید" رود./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet