خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1398/10/28 13:49:31
سرویس فرهنگی
سعیدی:

ضرورت حمایت دولت از هنرمندان/ سیاست جذب حداکثری آنان در جشنواره فجر دنبال شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ضرورت دارد که دولت از همه هنرمندان برای حضور در جشنواره فجر حمایت کند و سیاست هایی برای جذب حداکثری آنان در جشنواره اتخاذ شود.
ضرورت حمایت دولت از هنرمندان/ سیاست جذب حداکثری آنان در جشنواره فجر دنبال شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ضرورت دارد که دولت از همه هنرمندان برای حضور در جشنواره فجر حمایت کند و سیاست هایی برای جذب حداکثری آنان در جشنواره اتخاذ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201702103761868095.jpg ضرورت,حمایت,دولت,از,هنرمندان/,سیاست,جذب,حداکثری,آنان,در,جشنواره,فجر,دنبال,شود Icana

محمداسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر ضرورت برگزاری هر چه باشکوه تر جشنواره فیلم فجر به عنوان حلقه وصل انقلاب و هنرمندان، گفت: جشنواره فجر، جشنواره ای مردمی است و نباید این موضوع را سیاسی و جناحی کرد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انقلاب اسلامی با تکیه گاه مردم به شکوفایی رسیده است و جشنواره فیلم فجر هم کاملاً مردمی است و نباید کسی به این جشنواره  سیاسی و جناحی نگاه کند.

وی با بیان اینکه جشنواره فجر یک حرکت مردمی است، افزود: جشنواره فجر فرصتی است که هنرمندان بتوانند توان، ظرفیت و استعدادشان را به منصه ظهور بگذارند و نباید این فرصت را با نگاه‌های جناحی و سیاسی از دست داد.

سعیدی تصریح کرد: جشنواره فجر یک جایگاه بین المللی هم پیدا کرده است و بر این اساس لازم است که هر سال این جشنواره رشد و ارتقا پیدا کند و کیفیت آن  افزایش یابد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت هم باید پای کار آید و کمک کند تا جشنواره فیلم فجر امسال هم مانند سال‌های گذشته به خوبی برگزار شود.

وی با تأکید بر ضرورت حمایت از همه هنرمندان برای حضور در جشنواره فجر، گفت: ممکن است دلخوری هایی برای هنرمندان به وجود آمده باشد اما این دلخوری ها نباید تأثیری در حضور آنان در جشنواره فیلم فجر بگذارد و باید از آنان حمایت شود و سیاست هایی برای جذب حداکثری آنان در این جشنواره اتخاذ شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet