هدر موبایل
1398/11/01 14:59:15
سرویس سیاسی
نماینده مردم کرج:

فعال شدن مکانیزم ماشه فشار مضاعفی بر ایران وارد نمی کند

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با فعال شدن مکانیزم ماشه و تهدید اروپایی ها بر پیگیری این بند از برجام فشار مضاعفی بر ایران وارد نمی شود چرا که تحریم ها در حداکثر خود قرار دارد و اروپا با سکوت خود آن را تایید کرده است.
فعال شدن مکانیزم ماشه فشار مضاعفی بر ایران وارد نمی کند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با فعال شدن مکانیزم ماشه و تهدید اروپایی ها بر پیگیری این بند از برجام فشار مضاعفی بر ایران وارد نمی شود چرا که تحریم ها در حداکثر خود قرار دارد و اروپا با سکوت خود آن را تایید کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103297038815.jpg فعال,شدن,مکانیزم,ماشه,فشار,مضاعفی,بر,ایران,وارد,نمی,کند Icana

محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: اگر اروپایی ها اقدامات عملی خود را آغاز نکنند عملا دیگر برجامی باقی نخواهد ماند که مکانیزم ماشه و یا تهدیدات از این دست اهمیتی داشته باشد. ایران 5گام کاهش تعهدات را برداشته است و اگر اروپا مثل گذشته در حرف با ایران همراه باشد اما در عمل با آمریکا ایران نیز خود را موظف به تعهدات برجامی نمی داند.

وی افزود: تحریم ها در شدیدترین شکل خود قرار دارد و حتی دارو نیز شامل تحریم شده و همه کشورهای اروپایی از آمریکا تبعیت می کنند و در کنار این ها نیز بریتانیا گفته است از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد و تحریم های جدیدی علیه ایران وضع خواهد کرد .

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دنیا به حقوق جمهوری اسلامی احترام بگذارد و به برجام آن طور که به تایید سازمان ملل رسیده است عمل کند ما نیز تعهدات بین المللی را می پذیریم در غیر این صورت تصمیمات جور دیگیری خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet