هدر موبایل
1398/10/30 15:04:00
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس:

مشارکت جناح‌های سیاسی در انتخابات به تامین منافع ملی کمک می‌کند

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد حضور جناح های سیاسی در انتخابات می تواند به رقابتی شدن انتخابات و تامین منافع ملی کمک کند.
مشارکت جناح‌های سیاسی در انتخابات به تامین منافع ملی کمک می‌کند عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد حضور جناح های سیاسی در انتخابات می تواند به رقابتی شدن انتخابات و تامین منافع ملی کمک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103029871614.jpg مشارکت,جناح‌های,سیاسی,در,انتخابات,به,تامین,منافع,ملی,کمک,می‌کند Icana

علی گلمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت حضور پررنگ و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه مردم بر اساس منویات رهبر انقلاب تاکنون در همه انتخابات های برگزار شده حضور چشمگیری داشته اند و نشان دادند که ولایتمدار هستند.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط خاص کنونی ایجاب می کند که انتخابات قوه مقننه باشکوه برگزار شود، اظهار کرد: البته نباید فراموش کرد مشکلات ایجاد شده طی چند مدت گذشته سبب تلخ کامی ها شده اما این موارد با سوء استفاده رسانه های ضدانقلاب دستاویزی شده برای کمرنگ کردن انتخابات که امری قابل تامل است.

وی با بیان اینکه مسئولان باید قدردان همراهی مردم باشند، ادامه داد: در واقع اقتدار کنونی کشور برگرفته از حضور آگاهانه مردم در عرصه های مختلف از جمله انتخابات است لذا مسئولان باید برای قدردانی در راستای کاهش مشکلات گام بردارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه قوه مقننه ریل گذار اجرای برنامه های آتی کشور است، تصریح کرد: بر این اساس حضور افراد از اقشار و جناح های سیاسی مختلف در انتخابات می تواند به تامین منافع ملی کمک شایانی کند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین باید اذعان کرد ایجاد فضای رقابتی و سالم می تواند سبب حضور چشمگیر مردم در عرصه انتخابات شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet