هدر موبایل
1398/11/01 15:01:44
سرویس سیاسی
یوسفیان‌ملا مطرح کرد

پیشرفت و توسعه کشور در گرو وحدت و رفع اختلافات سیاسی مسئولان

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در صورتی پیشرفت اقتصادی هم راستا با گام‌های نظامی در کشور حاصل می‌شود که وحدت داخلی تقویت و مسئولان اختلافات سیاسی خود را رفع کنند.
پیشرفت و توسعه کشور در گرو وحدت و رفع اختلافات سیاسی مسئولان عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در صورتی پیشرفت اقتصادی هم راستا با گام‌های نظامی در کشور حاصل می‌شود که وحدت داخلی تقویت و مسئولان اختلافات سیاسی خود را رفع کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg پیشرفت,و,توسعه,کشور,در,گرو,وحدت,و,رفع,اختلافات,سیاسی,مسئولان Icana

عزت الله یوسفیان‌ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری اظهارات مقام معظم رهبری و تاکید بر وحدت مسئولان در شرایط حساس منطقه‌ای، گفت: آنچه مقام معظم رهبری در نماز جمعه فرمودند منشوری است که بارها از آن صحبت کردند در واقع تا مادامی که تمامی مردم و حکومت، قوی و منسجم نباشد دچار مشکلات سیاسی و اقتصادی خواهیم بود.

نماینده مردم آمل و لاهیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم همیشه پشتیبان جمهوری اسلامی بودند، دولت و مسئولان در تمامی سطوح به پشتیبانی همین مردم توانستند در حوزه نظامی به بالاترین حد ممکن دست پیدا کنند. در صورتی که این همگرایی و وحدت تقویت شود قطعا در حوزه اقتصادی نیز خودکفا خواهیم شد.

وی افزود: اختلافات در بدنه و بین مردم وجود ندارد، اختلاف بین مسئولان و کارگزاران کشور باید رفع شود. رهبری نیز تاکید داشتند که اختلاف در سطوح بالا و میان مسئولان کشور است که تاکنون جز ضرر هیچ ثمره‌ای برای گروه‌های مختلف سیاسی نداشته است و این اختلافات باید رفع شود.

یوسفیان ملا یادآور شد: ایران با منابع غنی و توان بالای نخبگان، پزشکان، مهندسان و کارشناسان می‌تواند در حوزه اقتصادی مستقل شود. مقام معظم رهبری نیز تاکید دارند که الگوی اقتصاد مقاومتی در تمام حوزه‌ها پیاده شود، پیشرفتی که در حوزه نظامی و دفاعی کشور حاصل شده در حوزه اقتصادی نیز تحقق پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet