خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/30 08:27:59
سرویس اقتصادی
یارمحمدی نشست امروز کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد:

بررسی برنامه‌های وزارت راه در حوزه شهرسازی/رسیدگی به روند اجرای طرح ملی مسکن در کشور

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، برنامه های وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسکن مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی برنامه‌های وزارت راه در حوزه شهرسازی/رسیدگی به روند اجرای طرح ملی مسکن در کشور عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، برنامه های وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسکن مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg بررسی,برنامه‌های,وزارت,راه,در,حوزه,شهرسازی/رسیدگی,به,روند,اجرای,طرح,ملی,مسکن,در,کشور Icana

علیم یارمحمدی عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: در نشست امروز این کمیسیون، لایحه موافقنامه حمل و نقل بین‌المللی جاده‌ای مسافر و کالا بین دولت جمهوری اسلامی ایران و شورای فدرال سوئیس مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، همچنین عملکرد و برنامه های وزارت راه در حوزه شهرسازی و تولید مسکن با حضور معاونان این وزارتخانه بررسی شد. در این نشست مسئولان وزارت راه گزارشی را درباره روند ثبت نام و اجرای طرح ملی مسکن در شهرها و استان ها ارائه کردند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس افزود: در این نشست، همچنین عملکرد دولت به ویژه وزارت راه و شهرسازی در تأمین و توزیع قیر رایگان میان دستگاه های مجری و همچنین نحوه توزیع قیر رایگان میان استان ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet