خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/30 15:39:00
سرویس سیاسی
ابطحی:

اتحاد کشورهای اسلامی سبب خارج شدن آمریکا از منطقه می‌شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد روند خروج نظامیان ایالات متحده از منطقه غرب آسیا شروع شده و طی چند مدت آینده دیگر هیچ سرباز آمریکایی حاضر به ماندن در این منطقه نخواهد بود.
اتحاد کشورهای اسلامی سبب خارج شدن آمریکا از منطقه می‌شود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد روند خروج نظامیان ایالات متحده از منطقه غرب آسیا شروع شده و طی چند مدت آینده دیگر هیچ سرباز آمریکایی حاضر به ماندن در این منطقه نخواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102824768398.jpg اتحاد,کشورهای,اسلامی,سبب,خارج,شدن,آمریکا,از,منطقه,می‌شود Icana

سید محمد جواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه نظامیان ارتش تروریستی آمریکا طی چند مدت آینده مجبور به خروج از منطقه خواهند شد، گفت: انتقام حقیقی ترور سردار سلیمانی، خروج فوری نظامیان ایالات متحده از منطقه است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی ها بدون درنظر گرفتن قوانین بین المللی صحبت از حضور در عراق و سوریه می کنند، اظهار کرد: بر این اساس مردم کشورهای منطقه باید از دولت های خود بخواهند که زمینه خروج نظامیان تروریست آمریکا را فراهم کنند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال مشاهده می شود که مجلس کشور عراق قانون خروج نظامیان آمریکایی از این کشور را تصویب کرد که بازتاب این موضوع برای مقامات کاخ سفید خیلی زجرآور بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه آمریکایی ها با ترور سردار سلیمانی نمی توانند محور مقاومت را تضعیف کنند زیرا وی برگرفته از مکتب مقاومت است و راهش ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در واقع آمریکایی ها از توان قدرت نرم غافل شده اند در حالی که عامل قدرت نرم در کنار قدرت سخت سبب شکست نقشه های آنان در منطقه بوده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک روند کمرنگ شدن و خروج نظامیان ایالات متحده از منطقه غرب آسیا شروع شده و طی چند مدت آینده دیگر هیچ سرباز آمریکایی حاضر به ماندن در این منطقه نخواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet