هدر موبایل
1398/10/29 17:17:29
سرویس فرهنگی
میرزاده در تشریح جلسه امروز کمیسیون آموزش:

رأی گیری تفحص از پارک‌‎های علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی به نشست دیگری موکول شد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به قانع نشدن نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص از پارک‌‎های علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی، گفت: اما رأی گیری درباره تفحص از این دو نهاد به نشستی با حضور وزیر علوم موکول شد.
رأی گیری تفحص از پارک‌‎های علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی به نشست دیگری موکول شد سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به قانع نشدن نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص از پارک‌‎های علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی، گفت: اما رأی گیری درباره تفحص از این دو نهاد به نشستی با حضور وزیر علوم موکول شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202001102893283744.jpg رأی,گیری,تفحص,از,پارک‌‎های,علم‌وفناوری,و,جهاد,دانشگاهی,به,نشست,دیگری,موکول,شد Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست امروز(یکشنبه 29 دی‌ماه) کمیسیون آموزش، تحقیقات وفناوری مجلس گفت: در نشست امروز طرح تحقیق و تفحص از پارک های علم و فناوری کشور با حضور نمایندگان متقاضی بررسی که نمایندگان متقاضی از پاسخ مسئولان قانع نشدند ولی با توجه به اینکه وزیر علوم بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، در نشست امروز حضور نداشت، رأی‌گیری در این باره به نشست آینده کمیسیون موکول شد.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: در ادامه نشست امروز طرح تحقیق و تفحص از عملکرد مالی و اداری جهاد دانشگاهی کشور و دستاوردهای این سازمان حسب وظایف مجموعه و نیازهای کشور با حضور نمایندگان متقاضی بررسی شد که در این مورد هم نمایندگان متقاضی قانع نشدند ولی رأی گیری آن به هفته آینده موکول شد.

وی یادآور شد: در ابتدای نشست امروز نیز گزارشی از فعالیت‌های علمی – پژوهشی و رونمایی از ماهواره ظفر ارائه شد که  فعالیت‌ها در این حوزه بسیار امیدوارکننده بود.

 

نشست کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی

 

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه هفته گذشته نامه‌ای از کمیسیون آموزش در خصوص دانشجویان هواپیمای اوکراینی به وزارت علوم و وزارت بهداشت ارسال شد، گفت: وزارت علوم در این باره لیست دانشجویان وزارت علوم را برای کمیسیون ارسال کرد ولی وزارت بهداشت هنوز پاسخ نامه را نداده است./

پایام پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet