خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/30 11:36:00
سرویس سیاسی
سلیمی:

احزاب نقش پررنگی در ایجاد نشاط انتخاباتی دارند / توطئه دشمنان با حضور مردم پای صندوق رای خنثی می‌شود

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد احزاب می توانند با ارائه لیست های انتخاباتی شور و نشاط برگزاری انتخابات را ایجاد کنند.
احزاب نقش پررنگی در ایجاد نشاط انتخاباتی دارند / توطئه دشمنان با حضور مردم پای صندوق رای خنثی می‌شود سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد احزاب می توانند با ارائه لیست های انتخاباتی شور و نشاط برگزاری انتخابات را ایجاد کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105413626971.jpg احزاب,نقش,پررنگی,در,ایجاد,نشاط,انتخاباتی,دارند,/,توطئه,دشمنان,با,حضور,مردم,پای,صندوق,رای,خنثی,می‌شود Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت حضور پررنگ و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، گفت: دشمنان با اعمال تحریم و فشارهای اقتصادی درصدد ایجاد حس ناامیدی در بین مردم هستند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آمریکایی ها می خواهند مردم را نسبت به نظام اسلامی بی تفاوت کنند تا شاهد برگزاری انتخاباتی کم رونق باشیم در حالی که حضور مردم در مراسم بدرقه و تشییع شهدای مقاومت این دسیسه را خنثی کرد.

وی با اشاره به اینکه حضور مردم پای صندوق های رای سبب ناکامی دشمنان می شود، ادامه داد: مردم می توانند با حضور پرشور خود در انتخابات دستاویز و توطئه های آنان را خنثی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه احزاب و جریان های سیاسی باید هر چه سریع تر و بر اساس قانون لیست های انتخاباتی خود را ارائه کنند تا مردم نیز بتوانند بررسی های لازم را نسبت به کاندیداها انجام دهند، تصریح کرد: جریان های سیاسی باید شور و نشاط برگزاری انتخابات خوب را ایجاد کنند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک انتخابات مجلس یازدهم به خوبی برگزار می شود و دشمنان یکبار دیگر از مردم آگاه و بیدار ایران سیلی خواهند خورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet