هدر موبایل
1398/10/30 10:16:04
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس:

تمام گروه های سیاسی با هر نوع گرایشی در انتخابات مجلس شرکت کنند

عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است که تمام گروه های سیاسی با هر نوع گرایشی باید در انتخابات مجلس شرکت کنند.
تمام گروه های سیاسی با هر نوع گرایشی در انتخابات مجلس شرکت کنند عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است که تمام گروه های سیاسی با هر نوع گرایشی باید در انتخابات مجلس شرکت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108576545292.jpg تمام,گروه,های,سیاسی,با,هر,نوع,گرایشی,در,,انتخابات,مجلس,شرکت,کنند Icana

داود محمدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ، با اشاره به سخنان رهبری درخصوص حضور و مشارکت حداکثری ملت در انتخابات مجلس گفت: مجلس تجلی اراده ملی و یکی از اساسی ترین نهادهای سیاسی در جمهوری اسلامی ایران است و همچنین مجلس منعکس کننده موضع گیری ها و پایبندی به آرمان های یک ملت است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس مظهر حضور و اراده مردم در صحنه های گوناگون سیاسی و اقتصادی کشور است، مجلس شورای اسلامی یکی از قوای اصلی کشور است که جایگاه بسیار والایی داشته و در رأس تمام نهادهای کشور محسوب می شود؛ بنابراین باید تمام گروه های سیاسی با هر نوع گرایشی در این انتخابات شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه مجلس محل تجمع نمایندگان مجلس برای هدایت کشور و قانونگذاری است؛ از همین جهت اهمیت انتخابات مجلس مشخص می شود، تصریح کرد: نمایندگان مجلس از طریق آرای مستقیم مردم انتخاب می شوند، انتخابات مجلس مظهر دخالت مردم در سرنوشت خود و کشورشان است به دلیل اینکه مجلس مرکز قانونگذارى است.

این نماینده مجلس در دوره دهم گفت: با حضور در انتخابات مجلس در واقع مردم  سرنوشت کشور را در چهار سال آینده رقم مى زنند و هرچه آراء بیشتر باشد، مجلس قوی تر تشکیل خواهد شد که می تواند تاثیر گذاری بیشتری نیز در عرصه داخلی و بین المللی داشته باشد.

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می تواند به حل بسیاری از مشکلات کشورها در عرصه داخلی و بین المللی کمک نماید اظهار داشت: انتخابات 2 اسفند نیز مظهر دفاع از نظام  و استقلال کشور است و می تواند زمینه شکوفایی سیاسی و اقتصادی برای کشور فراهم کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet