هدر موبایل
1398/10/30 11:51:49
سرویس اجتماعی
بادامچی با انتقاد از وضعیت اسفناک جاده‌های برون شهری:

بودجه ایمن‌سازی جاده‌ها صرف حوادث غیرمترقبه می‌شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس وضعیت جاده‌های برون شهری کشور را بسیار اسفناک دانست و گفت: بودجه ایمن‌سازی جاده‌ها صرف حوادث غیرمترقبه می‌شود.
بودجه ایمن‌سازی جاده‌ها صرف حوادث غیرمترقبه می‌شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس وضعیت جاده‌های برون شهری کشور را بسیار اسفناک دانست و گفت: بودجه ایمن‌سازی جاده‌ها صرف حوادث غیرمترقبه می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803109767661281.jpg بودجه,ایمن‌سازی,جاده‌ها,صرف,حوادث,غیرمترقبه,می‌شود Icana

محمدرضا بادامچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت با انتقاد از اینکه وضعیت جاده‌های کشور بسیار اسفناک است، گفت: هر ساله برای ایمن‌سازی جاده‌ها بودجه‌ای پیش‌بینی می‌شود اما زمانی که اولویت‌های دیگری پیش می‌آید بودجه به آن اختصاص داده شده و ایمن‌سازی جاده‌ها طبق برنامه و نیاز پیش نمی‌رود و رها می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: ایران کشوری حادثه خیز است و به طور مداوم در کشور با بحران هایی مواجه می شویم در واقع وقتی جاده‌ای در دست تعمیر است و بحرانی پیش می‌آید مجبور می‌شوند بودجه را صرف حوادث غیرمترقبه کنند و  از ایمن‌سازی جاده‌ها غفلت می‌شود.

وی با انتقاد از اینکه بسیاری از جاده‌ها از استانداردهای کافی برخوردار نیستند، تصریح کرد: برخی از جاده ها هم متناسب با تعداد خودروها نیست و نیازمند تعریض و بهسازی هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه برخی تصادفات جاده‌ای به دلیل نبود علائم راهنمایی و رانندگی رخ می‌دهد، گفت: افزایش تصادفات در برخی جاده‌ها به دلیل نبود و عدم تعبیه علائم رانندگی است؛ از این جاده های نا ایمن در کشور کم نداریم و جان تعداد زیادی از مردم را در معرض خطر قرار داده‌اند.

بادامچی یادآور شد: متاسفانه جاده‌های درون شهری هم استاندارد نبوده و نیازمند بهسازی هستند؛ در این رابطه نیاز است ایمن‌سازی جاده‌ها در اولویت قرار گیرد تا جان مردم قربانی عدم ایمن‌سازی نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet