هدر اصلی
1398/10/30 14:31:50
سرویس صحن
احمدی لاشکی در نطق میان دستور:

AFC فراموش نکند که اعتبارش مدیون فوتبال ایران است

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: زمین ورزش مکان مناسبی برای تسویه حساب‌ کشورها در حوزه‌های سیاسی و دیگر حوزه‌ها نیست، گویی AFC فراموش کرده که اعتبارش را مدیون فوتبال ایران است.
AFC فراموش نکند که اعتبارش مدیون فوتبال ایران است نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: زمین ورزش مکان مناسبی برای تسویه حساب‌ کشورها در حوزه‌های سیاسی و دیگر حوزه‌ها نیست، گویی AFC فراموش کرده که اعتبارش را مدیون فوتبال ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/202001109805917215.jpg AFC,فراموش,نکند,که,اعتبارش,مدیون,فوتبال,ایران,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 30 دی ماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، گفت: عملیات حمله ایران به پایگاه عین‌الاسد باعث شد تا نوع نگاه آمریکایی‌ها و نوع تکلم آنها با ایران تغییر کند آنها متوجه شدند که ایران نه تنها شیرخفته نیست بلکه شیری بیدار است که می‌تواند پس از ۷۰ سال به طور مستقیم پایگاه آمریکا را مورد هجوم قرار دهد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: ترامپی که می گفت اگر دست حمایت خود را از کشورهای عربی در مقابل ایران بردارد، آنها به اجبار باید دو هفته ای فارسی صحبت کنند، اما حالا خودش دست به کار شد و مثل بلبل توئیت فارسی می‌زند و این یعنی عزت ایران اسلامی با قدمت 7000 ساله و ذلت و حقارت برای ایالات متحده آمریکا.

وی خطاب به وزرای ورزش و جوانان و امور خارجه، ادامه داد: متاسفانه در روزهای گذشته شاهد بودیم تروریسم ورزشی درخصوص ایران با رأی AFC و حمایت و هدایت برخی کشورهای عربی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا نقش دارند اعمال شد و در حق ورزش ایران جفا کردند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی افزود: زمین ورزش مکان مناسبی برای تسویه حساب‌های کشورها در حوزه های سیاسی و دیگر حوزه ها نیست، گویی AFC فراموش کرده که اعتبارش را مدیون فوتبال ایران است، بنابراین می طلبد تیم دیپلماسی ورزشی در فدراسیون فوتبال با همکاری وزارت امور خارجه سریع‌تر کمیته ای مشترک تشکیل تا اقدامات مناسب برای احقاق حقوق تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهر خودرو انجام شود و تماشاچیان و هواداران چند ده میلیونی کشور با شور و نشاط در ورزشگاه‌های کاملا امن کشور حضور داشته باشند، چرا که عدم برخورد جدی از سوی ما باعث می شود این موضوع به تیم ملی فوتبال و سایر رشته های ورزشی سرایت کند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: تشکر می‌کنم که به نوعی نظام رتبه‌بندی معلمان را که نمایندگان مجلس در جزء 2 بند الف ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه پیش بینی کردند را به نوعی اجرایی کردید، اما این اجرا مورد نظر مجلس نیست و به نوعی افزایش حقوق برای معلمان و فرهنگیان است.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 افزود: انتظار داریم به دنبال آن باشید که نظام واقعی رتبه‌بندی را اجرایی کنید و در این طرح اشکالاتی دیده شده که مدیران پژوهش‌سراها، نیروهای اداری دیده‌ نشده‌اند؛ همچنین در این طرح خرید خدماتی‌ها، انبارداران و سرایداران مورد توجه قرار نگرفتند در این رابطه چه تفاوتی میان فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان که اول مهرماه مشغول شده با آنکه سوم مهرماه مشغول شده دارد؟ ضروری است این ایرادات سریع تر رفع شود تا نمایندگان مجلس هم نظارت را در این حوزه عملیاتی اعلام کنند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور خواستار تعیین تکلیف نیروهای قراردادی همه دستگاه ها و نهادها و تقاضای تبدیل وضعیت از شرکتی به پیمانی شد و گفت: نیروهای زیادی در ادارات و دستگاه های مختلف سال ها مشغول و منتظر تعیین تکلیف وضعیتشان هستند می طلبد هر چه سریع تر تعیین تکلیف وضعیت آنها در دستور کار قرار گیرد و لایحه ای به مجلس ارائه شود تا مجلس مشکل را حل کند.

وی خطاب به مردم حوزه انتخابیه خود از افتتاح قطعه آزادراه تهران- شمال یا همان تهران - چالوس طی روزهای آینده خبر داد و ادامه داد: از دولت و بنیاد مستضعفان که به عنوان پیمانکار در این پروژه همکاری داشتند تشکر می کنیم؛ قطعه آخر و 25 را برای شهرهای چالوس و نوشهر و حتی منطقه عباس آباد و تنکابن ببینید چون حجم عظیم جمعیت ممکن است آسیب جدی برای منطقه مردم باشد و تهدید به حساب آید.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس دهم افزود: نیروگاه 480 مگاواتی نوشهر و 310 مگاواتی با حضور وزیر نیرو افتتاح شد و مابقی هم با سرعت خوب در حال پیگیری است و به زودی افتتاح می شود؛ نیروگاه زباله سوز نوشهر در ایامی خاص و قبل از پایان سال و استادیوم ورزشی چالوس به زودی و ساختمان فرمانداری کلاردشت در ایام فجر افتتاح می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet