هدر موبایل
1398/10/30 19:50:13
سرویس اقتصادی
ابراهیمی خبر داد:

بررسی سوال نمایندگان از وزیر نیرو در جلسه کمیسیون کشاورزی

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: وزیر نیرو برای پاسخگوی به سوال تعدادی از نمایندگان در کمیسیون حاضر و به دلیل عدم اقناع برخی از آنها سوالات به صحن علنی ارجاع داده شد.
بررسی سوال نمایندگان از وزیر نیرو در جلسه کمیسیون کشاورزی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: وزیر نیرو برای پاسخگوی به سوال تعدادی از نمایندگان در کمیسیون حاضر و به دلیل عدم اقناع برخی از آنها سوالات به صحن علنی ارجاع داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101139229529.jpg بررسی,سوال,نمایندگان,از,وزیر,نیرو,در,جلسه,کمیسیون,کشاورزی Icana

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تشریح نشست امروز( دوشنبه 30 دی ماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: در نشست امروز کمیسیون کشاورزی رضا اردکانیان وزیر نیرو به منظور پاسخگویی به سوال تعدادی از نمایندگان حاضر شد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عمده سوالات مطرح شده نمایندگان در نشست امروز از وزیر نیرو دارای حوزه منطقه‌ای بود، گفت: نمایندگان در خصوص تامین آب شرب، مهار آب‌های مرزی، مشکلات مربوط به برداشت‌ها و تامین اعتبار ساخت و ساز سدها سوالاتی را از اردکانیان مطرح کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعدادی از نمایندگان از پاسخ‌های وزیر نیرو قانع شدند، افزود: به دلیل عدم اقناع برخی از نمایندگان از پاسخ‌های ارائه شده توسط اردکانیان خواستار ارجاع سوال به صحن علنی مجلس شورای اسلامی شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet