هدر موبایل
1398/11/23 20:32:20
سرویس استان ها
شیویاری تاکید کرد

لزوم تجهیز جاده های کشور به مراکز استراحت گاهی بین راهی

نماینده مردم میانه با اشاره به مشکلات جاده سرچم به اردبیل بر لزوم تجهیز جاده های کشور به مراکز استراحت گاهی بین راهی تاکید کرد.
لزوم تجهیز جاده های کشور به مراکز استراحت گاهی بین راهی نماینده مردم میانه با اشاره به مشکلات جاده سرچم به اردبیل بر لزوم تجهیز جاده های کشور به مراکز استراحت گاهی بین راهی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106869209288.jpg لزوم,تجهیز,جاده,های,کشور,به,مراکز,استراحت,گاهی,بین,راهی Icana

یعقوب شیویاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت اتوبان سرچم به اردبیل گفت: که مسیری پر تردد برای مسافرت هم وطنان به استان اردبیل می باشد، از لحاظ حفظ و نگه داری به این استان محول شده و با توجه به اینکه بسیاری از هم وطنان از این مسیر برای سفر به استان اردبیل استفاده  می کنند، نیاز است که از تمامی شرایط سفر راحت در تمامی فصول سال در این جاده فراهم شود.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه به دلیل دو بانده بودن اتوبان سرچم و داشتن پیچ های خطرناک دراین جاده، مقداری تردد از این اتوبان را برای هم وطنان و مسافران خطرناک کرده که خوشبختانه طرح چهار بانده کردن اتوبان سرچم در دستور کار دولت قرار گرفته و مقرر شده که به عنوان طرح ملی، دولت در سریع ترین زمان ممکن، این طرح را عملیاتی کند.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: شهرستان میانه با توجه به اینکه در ابتدای اتوبان سرچم به به اردبیل قرار گرفته، کمک های بسیار خوبی را برای سفر آسان هم وطنان از طریق این جاده به استان اردبیل فراهم کرده و تلاش دارد که بتواند با همکاری استان اردبیل برای مجهز سازی این اتوبان به مراکز استراحت گاهی بین راهی قدم بردارد.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به حجم ترافیک بالا در اتوبان سرچم در ایام عید و تعطیلات تابستان، نیاز است که دولت برای کاهش خطرات ناشی، رسیدگی به این جاده پر تردد را در دستور کار خود قرار دهد و سرمایه گذارانی را برای مجهز سازی این اتوبان به مراکز استراحت گاهی بین راهی و رستوران های بین شهری جذب کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet