هدر موبایل
1398/11/02 16:59:36
سرویس اجتماعی
میرزایی نیکو:

توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی باید مهم‌ترین اولویت مدیران شهری باشد

عضو کمیسیون شوراها وامورداخلی کشور در مجلس، ضمن برشمردن اشکالاتی که در حوزه توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی تهران وجود دارد تاکیدکرد که مدیران شهری باید توجه به این مهم را در اولویت در دستورکار خود قرار دهند.
توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی باید مهم‌ترین اولویت مدیران شهری باشد عضو کمیسیون شوراها وامورداخلی کشور در مجلس، ضمن برشمردن اشکالاتی که در حوزه توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی تهران وجود دارد تاکیدکرد که مدیران شهری باید توجه به این مهم را در اولویت در دستورکار خود قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201906107300517115.jpg توسعه,ناوگان,حمل,و,نقل,عمومی,باید,مهم‌ترین,اولویت,مدیران,شهری,باشد Icana

قاسم میرزایی‌نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در مورد انتشار خبری مبنی بر اینکه اعضای شورای شهر انتقاد می‌کنند از این موضوع که دولت وعده داده بود 3 هزار میلیارد به خرید 1500 اتوبوس در تهران اختصاص دهد اما اراده‌ای در آن برای تحقق این امر مشاهده نمی‌شود، گفت: 5 اشکال اساسی شهر تهران به همین کمک دولت به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی برمی‌گردد که بخشی از آنها در رابطه با مترو و بخشی نیز به اتوبوس‌ها ارتباط دارد که ردیفی برای آن در بودجه تعیین شده بود و قرار بود با مشارکت دولت و مدیریت شهری انجام شود.

چرا مسئولان به اولویت‌های پایتخت توجه ندارند؟

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آلودگی هوا، ترافیک و مسائل مختلف پیرامون وضعیت بنزین از جمله مشکلاتی است که باعث می‌شود توجه به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی اولویت اول شهر تهران قرار گیرد.

وی تصریح کرد: وقتی مسئولان به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی به عنوان اولویت اول پایتخت توجه نکنند قرار است به چه موارد دیگری توجه کنند؟

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد:  شهرداری و شورای شهر باید به این مهم هم بیندیشند که  بودجه لازم برای تخصیص به اولویت‌های تهران جهت رفع مشکلات حوزه شهری را از طریق رایزنی با دولت تامین کنند.     

کمیسیون تلفیق بودجه 99 در فرصت باقی مانده از بودجه شهری تهران دفاع کند  

عضو کمیسیون شوراها وامورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هم‌اکنون اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 99 باید تلاش کنند تا رئیس سازمان برنامه و بودجه متقاعد شود که تا فرصت باقی است بودجه بیشتری را به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران اختصاص دهد./

بیشتر بخوانید:

حکمرانی شهرداری در پایتخت عاملی برای تعیین چارچوب‌های حوزه شهری

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet