شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/11/05 10:21:42
سرویس استان ها
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس:

پرند ظرفیت لازم برای شهرستان شدن را دارد

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس گفت: شهر پرند ظرفیت لازم برای شهرستان شدن را دارد.
پرند ظرفیت لازم برای شهرستان شدن را دارد نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس گفت: شهر پرند ظرفیت لازم برای شهرستان شدن را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107083831380.jpg پرند,ظرفیت,لازم,برای,شهرستان,شدن,را,دارد Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم تبدیل شهر پرند به شهرستان گفت: با توجه به افزایش جمعیتی که در شهر پرند در حال انجام است، نیاز است که این شهر به شهرستان تبدیل شده و دارای فرمانداری، مرکز تصمیم گیری و شورای تامین جداگانه شود؛ چراکه با توجه به تنوع قومیتی که در این شهر به وجود آمده، باید این اتفاق صورت بپذیرد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با تکمیل مسکن مهر های باقی مانده و خانه هایی که در این شهر در حال تکمیل شدن است، می توان گفت که جمعیت این شهر به نزدیک چهارهزار نفر خواهد رسید، لذا با شهرستان شدن پرند، بار سنگینی از دوش شهرستان رباط کریم برداشته خواهد شد و با روی کار آمدن فرمانداری جدید می توان از ظرفیت های بالقوه پرند به خوبی استفاده کرد.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: شهر پرند دارای ظرفیت های بسیاری برای سرمایه گذاری بوده و از لحاظ موقعیت دارای آب و هوایی مناسب است که می توان سرمایه گذاران بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف این شهر جذب کرد که با شهرستان شدن پرند می توان اقداماتی جدی و عملی در مسیر توسعه این شهر در نظر گرفت.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در خصوص شهرستان شدن شهر پرند، پیگیری های لازم در حال انجام است و تلاش شده که با مذاکره با وزارت کشور و استانداری تهران بتوان مسیر شهرستان شدن شهر پرند و موانع موجود را در مسیر آن مرتفع نمود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet