پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/01 12:08:05
سرویس صحن
ادیانی در تذکر شفاهی:

اقدام شیطنت آمیز کنفدراسیون آسیا بدون جواب نمی ماند

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار درمجلس شورای اسلامی گفت: اقدام شیطنت آمیز عبری عربی کنفدراسیون آسیا بدون جواب نمی ماند.
اقدام شیطنت آمیز کنفدراسیون آسیا بدون جواب نمی ماند نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار درمجلس شورای اسلامی گفت: اقدام شیطنت آمیز عبری عربی کنفدراسیون آسیا بدون جواب نمی ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109663173884.jpg اقدام,شیطنت,آمیز,کنفدراسیون,آسیا,بدون,جواب,نمی,ماند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدعلی ادیانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، اول بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تسلیت فاجعه اسفناک حادثه هواپیمایی اوکراینی و فوت سه شهروند مازندرانی، گفت: ملت ایران در رابطه با این حادثه در حالی که پیگیر و خواهان بررسی این واقعه هستند اما دست رد به سینه سوءاستفاده کنندگان زده اند.

وی افزود: به کسانی که با شیطنت اشک تمساح برای این حادثه می ریزند و به امپراطوری رسانه های بیگانه و جوجه تیغی های سیاسی اندکی که به دنبال سوءاستفاده هستند هشدار می دهم که ملت ایران دست رد به سینه آن ها زده و خانواده های عزیزان شهید شده در این حادثه بصیرت خود را ثابت کرده اند بنابراین مسئولان ذیربط قویا باید این موضوع را مشخص کنند.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک اقدام غیرحرفه ای و کاملا سیاسی دست به خطای بزرگی زده و اعلام کرد که به دلیل ناامن بودن ایران تیم ها برای انجام مسابقه حق حضور در کشورمان را ندارند. زهی خیال باطل ایران کشور امن و امن آفرین برای کشورهای خاورمیانه و غرب آسیا است.

ادیانی تصریح کرد: شماهایی که امنیتتان را کشورهای نظام سلطه تضمین می کنند، آیا امن هستید؟ مطمئن باشید شیطنت عربی عبری فدراسیون بدون جواب نمی ماند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet