پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/01 12:51:59
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی:

وضعیت رسیدگی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان در شأن نظام نیست

نماینده مردم زابل در مجلس گفت: مسئولان به سیل ویرانگر استان سیستان و بلوچستان رسیدگی کنند، زیرا این نوع رسیدگی در شأن نظام جمهوری اسلامی نیست.
وضعیت رسیدگی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان در شأن نظام نیست نماینده مردم زابل در مجلس گفت: مسئولان به سیل ویرانگر استان سیستان و بلوچستان رسیدگی کنند، زیرا این نوع رسیدگی در شأن نظام جمهوری اسلامی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104657470347.jpg وضعیت,رسیدگی,به,سیل,زدگان,استان,سیستان,و,بلوچستان,در,شأن,نظام,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز (سه شنبه، اول بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مقام معظم رهبری و فرماندهان سپاه به ویژه سردار حاجی زاده در تذکر شفاهی خود خطاب به وزرای کشور، راه، نیرو و نفت گفت:  نسبت به کمبود سوخت در کامیون ها، اتوبوس ها و... اقدام لازم را انجام دهید.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان اظهار داشت: به سیل ویرانگر استان سیستان و بلوچستان رسیدگی شود. این نوع رسیدگی در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست و از مردم تشکر می کنم که سخاوتمندانه برای کمک به سیل زدگان این استان ورود کردند.

دهمرده بیان کرد: عدم لایروبی رودخانه ها باعث شده تا سیل خسارت بسیاری را به استان سیستان و بلوچستان وارد کند و مسئولان در استخدام ها، بومی گزینی را مدنظر قرار دهند.

وی ضمن تشکر از نمایندگان برای دادن رأی چندین باره به لایحه مناطق آزاد و ویژه اظهار امیدواری کرد که شورای نگهبان این مصوبات را تایید کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet