پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/01 13:04:33
سرویس صحن
نوروزی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

لزوم تعیین وضعیت فرزندان شهدا و جانبازان در وزارت نفت

نماینده مردم بهارستان در مجلس نسبت به تبدیل وضعیت فرزندان شهدا و جانبازان در وزارت نفت تذکر داد.
لزوم تعیین وضعیت فرزندان شهدا و جانبازان در وزارت نفت نماینده مردم بهارستان در مجلس نسبت به تبدیل وضعیت فرزندان شهدا و جانبازان در وزارت نفت تذکر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201911100543274335.jpg لزوم,تعیین,وضعیت,فرزندان,شهدا,و,جانبازان,در,وزارت,نفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن نوروزی در نشست علنی امروز (سه شنبه، اول بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: چرا شما از شهروندان شهرستان بهارستان که 10 کیلومتر طی طریق می کنند و از رباط کریم که 20 کیلومتر از جاده ساوه عبور می کنند، 2000 تومان عوارض دریافت می کنید، در حالی که شما از خودروهای گذری اتوبان تهران- قم مبلغ 600 تومان دریافت می کنید.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری خطاب به وزیر راه افزود: همچنین نسبت به تکمیل متروی شهر پرند اقدام لازم را انجام داده و امیدواریم مشکل آن مرتفع شود.

وی خطاب به سردار اشتری فرمانده ناجا اظهار داشت: انتظار می رود به فکر نیروی انتظامی شهر پرند با 400 هزار نفر جمعیت باشید.

نوروزی در تذکر دیگری خطاب به وزیر نفت گفت: آقای زنگنه؛ نسبت به تبدیل وضعیت فرزندان شهدا و جانبازان این وزارتخانه اقدام شایسته انجام دهید تا این عزیزان رسمی شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet