ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/11/02 12:26:56
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی:

آمریکا چاره‌ای جز ترک منطقه ندارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: با وجود اینکه نیروهای نظامی و ناوهای آمریکا در منطقه هستند اما این کشور چاره‌ای جز ترک منطقه ندارد.
آمریکا چاره‌ای جز ترک منطقه ندارد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: با وجود اینکه نیروهای نظامی و ناوهای آمریکا در منطقه هستند اما این کشور چاره‌ای جز ترک منطقه ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108468042535.jpg آمریکا,چاره‌ای,جز,ترک,منطقه,ندارد Icana

اسدالله قره‌خانی آلوستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص خروج آمریکا از منطقه، اظهار داشت: یکی از آرمان‌های اصلی سردار سلیمانی این بود که آمریکا از منطقه اخراج شود و خاورمیانه را ترک کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عامل تمام فتنه‌ها، درگیری‌ها و اختلاف افکنی‌هایی که در منطقه شاهد هستیم، آمریکا بوده و عامل اصلی تمام ناآرامی‌های خاورمیانه شیطان بزرگ است.

وی با اشاره به کارنامه درخشان سردار سلیمانی برای مبارزه با تروریست‌ها، افزود: سردار سلیمانی در زمان حیات مبارک خویش، اقدامات مهمی را در راستای مقابله با داعش انجام دادند.

قره‌خانی با بیان اینکه آمریکایی‌ها داعش و النصره را به وجود آوردند تا به اهدافشان برسند و ماندنشان در منطقه را توجیه کنند زیرا با وجود این گروه‌های تروریستی است که آمریکا می‌تواند خود را منجی مردم منطقه نشان دهد، ادامه داد: سردار سلیمانی همه گروه‌های تروریستی را شکست داد و نابود کرد، به همین جهت، دشمنان امنیت منطقه که همان به وجود آورندگان داعش و النصره بودند را ناکام گذاشت و آن‌ها به ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی دست زدند.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در منطقه خاورمیانه باقی مانده بود اما خون پربرکت سردار سلیمانی سبب می‌شود تا شیطان بزرگ از منطقه خارج شود زیرا دیگر جرات باقی ماندن ندارد.

وی افزود: با وجود اینکه نیروهای نظامی و ناوهای آمریکا در منطقه هستند اما این کشور چاره‌ای جز ترک منطقه ندارد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مصادیق انتقام شهادت سردار سلیمانی رفتن آمریکا از منطقه است و این راهبرد مهم ایران است، بقیه کشورها نیز چنین راهبردی دارند زیرا جهان دیگر تاب حضور آمریکا در خاورمیانه را ندارد و همه کشورهای منطقه نیز باید موضع خود را به صورت و شفاف در این قضیه بیان کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet