هدر موبایل
1398/11/02 13:21:49
سرویس اجتماعی
ذوالقدر:

تغییر کاربری پارکینگ‌های شهرداری نوعی سوءاستفاده اقتصادی و غیرقانونی است

عضو مجمع نمایندگان تهران نرخ پایین پارکینگ های شهرداری را دلیل مناسبی برای تغییر کاربری آنها ندانست و گفت: پارکینگ‌های شهرداری نباید از کارکرد اصلی خود دور و تجاری شوند.
تغییر کاربری پارکینگ‌های شهرداری نوعی سوءاستفاده اقتصادی و غیرقانونی است عضو مجمع نمایندگان تهران نرخ پایین پارکینگ های شهرداری را دلیل مناسبی برای تغییر کاربری آنها ندانست و گفت: پارکینگ‌های شهرداری نباید از کارکرد اصلی خود دور و تجاری شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201710103269052743.jpg تغییر,کاربری,پارکینگ‌های,شهرداری,نوعی,سوءاستفاده,اقتصادی,و,غیرقانونی,است Icana

سید فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تغییر کاربری پارکینگ‌های شهرداری انتقاد کرد و گفت: مشکل پارک خودرو در پایتخت معضلی جدی است و تهران به پارکینگ خودروها تبدیل شده بنابراین شهرداری باید با تشدید نظارت‌ها اجازه تغییر کاربری پارکینگ‌ها را ندهد.

ذوالقدر

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه نرخ پایین پارکینگ‌های شهرداری دلیل مناسبی برای تغییر کاربری نیست، افزود: پارکینگ‌های شهرداری نباید از کارکرد اصلی خود دور و تجاری شوند.

وی ادامه داد: تغییر کاربری و تبدیل پارکینگ‌ها به انبار نوعی سوءاستفاده اقتصادی و غیرقانونی است و شهرداری نباید اجازه دهد به بهانه اهداف اقتصادی تغییر کاربری دهند.

بیشتر بخوانید:

نظام شهرسازی فاقد استانداردهای لازم است

جلوگیری شهرداری ها از افزایش خشونت اجتماعی با جبران کمبود پارکینگ

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: شهرداری باید نرخ منطقی را برای پارکینگ‌ها پیش‌بینی کند و پارکینگ‌ها هم باید بر اساس قیمت تعیین شده فعالیت کنند.

وی با یادآوری کمبود پارکینگ در پایتخت بر ضرورت افزایش تعداد آنها از سوی شهرداری تاکید کرد و گفت: شهرداری باید با توجه به افزایش تعداد خودروها در پایتخت نسبت به افزایش پارکینگ ها اقدام کند تا امنیت روانی شهروندان و زیبایی بصری شهر تامین شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet