هدر موبایل
1398/11/02 15:52:32
سرویس سیاسی
نقوی حسینی در واکنش به اظهارات ضدایرانی مکرون:

غربی‌ها بدانند مذاکره موشکی کاملا مردود است / دفاع مشروع قابل مذاکره نیست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از نظر جمهوری اسلامی ایران توافق بر سر برنامه موشکی کاملا مردود است و هیچ نوع مذاکره ای پیرامون این موضوع صورت نخواهد گرفت.
غربی‌ها بدانند مذاکره موشکی کاملا مردود است / دفاع مشروع قابل مذاکره نیست سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از نظر جمهوری اسلامی ایران توافق بر سر برنامه موشکی کاملا مردود است و هیچ نوع مذاکره ای پیرامون این موضوع صورت نخواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104795461697.jpg غربی‌ها,بدانند,مذاکره,موشکی,کاملا,مردود,است,/,دفاع,مشروع,قابل,مذاکره,نیست Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اظهارات رییس جمهور فرانسه مبنی بر لزوم توافق بر سر برنامه موشکی کشورمان، گفت: غربی ها بدانند بحث توافق جدید از نظر جمهوری اسلامی ایران کاملا مردود است و هیچ نوع مذاکره پیرامون توافق جدید صورت نخواهد گرفت.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه از ابتدای مذاکرات برجام به غربی ها تاکید شد که مسائل موشکی کشورمان قابل مذاکره نیست، اظهار کرد: در واقع برنامه موشکی مربوط به دفاع مشروع هر کشوری است و این مهم در حالیست که غربی ها می خواهند حوزه دفاعی‌مان را تضعیف کنند.

وی با اشاره به اینکه رییس جمهور فرانسه در اظهاراتش، کشورمان را متهم به تلاش برای داشتن سلاح هسته ای متهم کرده است، ادامه داد: همگان می دانند که ایران هیچ برنامه استراتژیکی در حوزه سلاح اتمی نداشته، ندارد و نخواهد داشت و تمام تلاش های دانشمندان ایرانی در حوزه هسته ای صرفا برای بهره برداری صلح آمیز از انرژی هسته ای بوده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید به مکرون یادآور شد فعالیت های هسته ای ایران در چارچوب نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی و ان.پی.تی بوده و نمی تواند در این راستا اتهام بی اساسی را علیه کشورمان مطرح کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد اظهارات رییس جمهور فرانسه فرار روبه جلو است زیرا آنها در خصوص بدعهدی برجامی که انجام دادند، در مقابل افکار عمومی جهان پاسخی برای گفتن ندارند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، رییس جمهور فرانسه در فلسطین اشغالی عنوان کرد می خواهیم توافق با ایران را به برنامه موشکی بالستیک آن گسترش دهیم. باید تنش زایی نظامی در منظقه را کاهش داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet