هدر موبایل
1398/11/06 14:07:50
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

انتخابات پرشور باعث مرگ افکار موزیانه دشمن علیه کشور می‌شود

نماینده مردم نجف آباد گفت: حتما یک انتخابات پرشور باعث مرگ افکار پلید دشمن علیه کشور می‌شود؛ چراکه تصور دشمنان این بوده که فشارهای تحریمی باعث جدایی مردم از حاکمیت می‌شود.
انتخابات پرشور باعث مرگ افکار موزیانه دشمن علیه کشور می‌شود نماینده مردم نجف آباد گفت: حتما یک انتخابات پرشور باعث مرگ افکار پلید دشمن علیه کشور می‌شود؛ چراکه تصور دشمنان این بوده که فشارهای تحریمی باعث جدایی مردم از حاکمیت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106901430489.jpg انتخابات,پرشور,باعث,مرگ,افکار,موزیانه,دشمن,علیه,کشور,می‌شود Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان کشورمان اشاره کرد و گفت: باید یک حقیقتی را بازگو کرد و آن هم این بوده که مولفه اقتدار جمهوری اسلامی مبتنی بر مردم است؛ بنابراین حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

وی در ادامه افزود: در این شرایط فعلی حضور مردم پای صندوقهای رای حامل پیام مهمی برای بیگانگان خواهد بود و آن هم این است که یک بار دیگر همانطور که ترامپ از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی وحشت‌زده شد از این حضور مردم هم سردرگم خواهد شد.

نماینده مردم نجف‌آباد تصریح کرد: اگر مردم حضورشان پای صندوقهای رای حداکثری باشد در کاستن مشکلات اقتصادی و فشارهای تحریمی دشمن تاثیرگذار خواهد بود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: دشمن در این 40 سال اخیر انقلاب اسلامی ایران به هر دری می‌زد تا به اهداف پلید خود دست پیدا کند، اما همین حضور مردم در ادوار انتخابات مشت محکمی را بر دهان بیگانگان و یاوه‌گویان علیه کشورمان زده است که این بار هم شاهد این حضور دشمن‌شکن مردم پای صندوقهای رای خواهیم بود.

ابوترابی تصریح کرد: حتما یک انتخابات پرشور باعث مرگ افکار موزیانه دشمن علیه کشور می‌شود؛ چراکه تصور دشمنان این بوده که فشارهای تحریمی باعث جدایی مردم از حاکمیت می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet