خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/11/02 16:44:09
سرویس سیاسی
نوروزی:

مذاکره با عربستان تنها بعد از توقف تروریست پروری ریاض امکان‌پذیر است

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است عربستان با پیشنهاد مذاکره با ایران در تلاش برای خروج خود از انزوا در منطقه است و با طرح پیش‌شرط در واقع دستورات ارباب خود، آمریکا را اجرا می‌کند.
مذاکره با عربستان تنها بعد از توقف تروریست پروری ریاض امکان‌پذیر است سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است عربستان با پیشنهاد مذاکره با ایران در تلاش برای خروج خود از انزوا در منطقه است و با طرح پیش‌شرط در واقع دستورات ارباب خود، آمریکا را اجرا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902103345394328.jpg مذاکره,با,عربستان,تنها,بعد,از,توقف,تروریست,پروری,ریاض,امکان‌پذیر,است Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به پیش‌شرط های وزیر خارجه عربستان برای مذاکره با ایران گفت: جمهوری اسلامی قصد مذاکره با عربستان و یا برقراری روابط با این کشور را ندارد که آنها برای ما پیش شرط می گذارند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: هرگاه عربستان از پرورش تروریست های داعش و طالبان دست برداشت می تواند برای مذاکره اقدام کند.

وی افزود: سعودی ها تصور می کنند ترامپ موعود الهی و منجی عالم است و می تواند به آنها کمک کند از این رو گوش به فرمان آمریکایی ها بوده و به دستور آنها در دانشگاه مدینه تروریست تربیت و به کشورهای دیگر اعزام می کنند.

نوروزی در ادامه با بیان اینکه دلارهای نفتی عربستان صرف پرورش تروریست های تکفیری به دستور تروریست های آمریکایی می شود، اظهار داشت: عربستان نایب آمریکا در منطقه شده است.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان پیشنهاد مذاکره با ایران از سوی عربستان را تبلیغات و فرافکنی دانست و خاطرنشان کرد: اقدامات عربستان در منطقه آنچنان منجر به انزوای آنها شده است که اکنون از هر طریقی قصد دارند خود را از این انزوا خلاص کنند و تصور می کنند با پیشنهاد مذاکره به ایران البته با رعایت مفاد مدنظر اربابان خود یعنی پیش شرط‌های تکراری، می‌توانند خود را از این گوشه گیری نجات دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet