هدر موبایل
1398/11/02 17:55:00
سرویس اجتماعی

بررسی اصلاح ماده ۱۱۱۷ قانون مدنی در کمیسیون قضایی مجلس

بررسی اصلاح ماده ۱۱۱۷ قانون مدنی و الحاق سه تبصره به آن که در مورد قانونی شدن حق اشتغال زنان در صورت ممانعت همسر است در دستور کار هفته پیش رو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار دارد.
بررسی اصلاح ماده ۱۱۱۷ قانون مدنی در کمیسیون قضایی مجلس بررسی اصلاح ماده ۱۱۱۷ قانون مدنی و الحاق سه تبصره به آن که در مورد قانونی شدن حق اشتغال زنان در صورت ممانعت همسر است در دستور کار هفته پیش رو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100013581198.jpg بررسی,اصلاح,ماده,۱۱۱۷,قانون,مدنی,در,کمیسیون,قضایی,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه هفته پیش رو به بررسی لوایح و طرح‌های اولویت‌دار می‌پردازد.

بررسی طرح های ارتقای اعتبار اسناد رسمی و الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی در دستور کار روز (یک شنبه، 6 بهمن ماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی قرار دارد.

همچنین اعضای کمیسیون روز ( دوشنبه، 7 بهمن ماه ) طرح الزام دولت در پیگیری جبران خسارات ناشی از اقدامات ضد حقوق بشری آمریکا علیه اتباع ایرانی و طرح اصلاح ماده (1117) قانون مدنی (مصوب 1314) و الحاق سه تبصره به آن را بررسی می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet