خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/03 12:45:00
سرویس اجتماعی
نوروزی خبر داد:

ارسال نامه کمیسیون قضایی مجلس به قوه قضائیه برای پیگیری وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضاییه

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از ارسال نامه کمیسیون متبوعش به قوه قضائیه برای پیگیری آخرین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه خبر داد و گفت: بر اساس اظهارات رئیس دستگاه قضا پیش‌بینی‌های لازم برای تامین بودجه جذب انجام شده است.
ارسال نامه کمیسیون قضایی مجلس به قوه قضائیه برای پیگیری وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضاییه سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از ارسال نامه کمیسیون متبوعش به قوه قضائیه برای پیگیری آخرین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه خبر داد و گفت: بر اساس اظهارات رئیس دستگاه قضا پیش‌بینی‌های لازم برای تامین بودجه جذب انجام شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805107503533493.jpg ارسال,نامه,کمیسیون,قضایی,مجلس,به,قوه,قضائیه,برای,پیگیری,وضعیت,استخدام,قبول‌شدگان,آزمون,قوه,قضاییه Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در توضیح آخرین پیگیری‌ها در مورد وضعیت استخدام و جذب قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه، گفت: با پیگیری‌هایی که از آیت الله رئیسی، رئیس دستگاه قضا داشتیم قرار شد تا پایان سال 98 تمامی قبول‌شدگان، استخدام و جذب شوند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هفته آینده با ارسال نامه‌ای به قوه‌ قضائیه وضعیت استخدام قبول‌شدگان را پیگیری خواهیم کرد، افزود: با توجه به اینکه تنها دو ماه به پایان سال 98 باقی مانده بنابراین با ارسال نامه‌ای وضعیت استخدام قبول‌شدگانی که سال‌ها منتظر استخدام خود هستند را پیگیری خواهیم کرد.

انجام پیش‌بینی‌های لازم برای تامین بودجه جذب قبول‌شدگان

وی با تاکید بر اینکه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکنون از هیچ تلاشی برای پیگیری جذب و استخدام قبول شدگان فروگذار نکرده است، گفت: تعداد قبول‌شدگان 6400 نفر بوده که تعدادی از آنها جذب و قرار شد مابقی تا پایان سال جذب شوند.

بیشتر بخوانید:

قبول شدگان آزمون قوه قضائیه نگران نباشند/ بودجه جذب پیش بینی شده است

تعیین تکلیف تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه تا پایان فروردین 99

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس دهم درباره تامین بودجه استخدام قبول شدگان، یادآور شد: آیت‌الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه و آوایی، وزیر دادگستری تاکید داشتند که پیش بینی‌های لازم برای تامین بودجه استخدام قبول‌شدگان انجام شده است و ما هم پیشنهادهای بودجه ای دستگاه قضا را کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 ارائه کردیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet