هدر موبایل
1398/11/08 09:37:33
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

گستاخی های فرانسه علیه ملت ایران با طرح مذاکره موشکی قابل اغماض نیست

نماینده مردم خمینی شهر تاکید کرد: گستاخی های فرانسه علیه ملت ایران با طرح مذاکره موشکی قابل اغماض نیست.
گستاخی های فرانسه علیه ملت ایران با طرح مذاکره موشکی قابل اغماض نیست نماینده مردم خمینی شهر تاکید کرد: گستاخی های فرانسه علیه ملت ایران با طرح مذاکره موشکی قابل اغماض نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102483530657.jpg گستاخی,های,,فرانسه,علیه,ملت,ایران,با,طرح,مذاکره,موشکی,قابل,اغماض,نیست Icana

سید محمد جواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به گستاخی مجدد غربی ها به ویژه فرانسوی ها در خصوص طرح مذاکره موشکی با ایران گفت: متاسفانه کشورهای غربی همواره به دنبال توطئه علیه جمهوری اسلامی می باشند و هم اکنون توان دفاعی و موشکی ایران را هدف قرار گرفته تا بتوانند ضربه ای به این توان کشور وارد کنند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: امنیت مهمترین پارامتر پیشرفت هر کشوری است و توان دفاعی کشور در برقراری امنیت در منطقه ای که سراسر در جنگ و آشوب است، بسیار موثر بوده است، بنابراین مذاکره در خصوص توان دفاعی و موشکی کشور به معنای مذاکره در خصوص امنیت کشور است، بنابراین اینگونه مذاکرات هیچ محلی از اعراب ندارد.

این نماینده مجلس در دوره دهم تاکید کرد: جمهوری اسلامی به عنوان کشوری مستقل به حسن همجواری با کشورهای منطقه پایبند بوده و توان موشکی کشور به هیچ عنوان در راه حمله و هجوم به کشوری استفاده نخواهد شد، چراکه که منطق جمهوری اسلامی، احترام متقابل است، اما اگر کشوری از منطق هجوم علیه کشورمان استفاده کند، با پاسخ قاطع ایران مواجه خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز فرانسه و کشورهای غربی، در خصوص توان موشکی ایران که بر اساس قدرت بازدارندگی است، هیاهو ایجاد می‌کنند و موشک‌های ایران را تهدید می‌دانند، اما بهتر است این کشورها به مقابله با مصدر تهدید یعنی رژیم اشغالگر و کودک‌کش قدس بپردازند .

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی به هیچ عنوان در مقابل زیاده خواهی های طرف غربی کوتاه نخواهد آمد و از توان دفاعی و موشکی خود در مقابل زورگویی های استکبار و ایادی بین المللی و منطقه اش کوتاه نخواهد آمد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet