خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/11/06 08:00:00
سرویس سیاسی
سالک با اشاره به پیام رهبر انقلاب به انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا:

انجمن‌های اسلامی دانشجویی در اروپا باید به وجود جمهوری اسلامی ایران افتخار کنند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: انجمن‌های اسلامی دانشجویی در اروپا باید به وجود جمهوری اسلامی افتخار کنند و همچنین از جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌الملل هم دفاع لازم را داشته باشد.
انجمن‌های اسلامی دانشجویی در اروپا باید به وجود جمهوری اسلامی ایران افتخار کنند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: انجمن‌های اسلامی دانشجویی در اروپا باید به وجود جمهوری اسلامی افتخار کنند و همچنین از جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌الملل هم دفاع لازم را داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101164831066.jpg انجمن‌های,اسلامی,دانشجویی,در,اروپا,باید,به,وجود,جمهوری,اسلامی,ایران,افتخار,کنند Icana

احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به پیام رهبر انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا اشاره کرد و گفت: پیام رهبر معظم انقلاب برای انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا به دنبال دو نامه قبلی خود برای جوانان اروپا بوده است که انجمن‌های اسلامی دانشجویی در اروپا هم باید پیرو همین پیام ارزشمند شرایط فعلی حاکم بر دنیا را مورد تجزیه و تحلیل قرار بدهند.

وی در ادامه به وضعیت معترضان فرانسوی، موسوم به جلیقه زردها اشاره کرد و افزود: معترضان فرانسوی بیش از 50 شنبه را به دلیل سیاست‌های غلط حاکم بر فرانسه که همان سرمایه‌داری بوده، دست به اعتراض زده‌اند، اما همه به این مسئله واقف هستند که دولت فرانسه با آنها برخوردهای قهرآمیز و خشونت‌آمیزی را داشته و این رفتار دولتمردان فرانسه با معترضان که مدعی تمدن جهانی هستند در تعارض است.

نماینده مردم اصفهان به شرایط فعلی اروپا که در گیرو دار تحولات اساسی در حوزه‌های گوناگون بوده، اشاره و اظهار کرد: تحولاتی که در کشورهای اروپایی بوجود آمده مزید یک جریان جهانی است که آن هم عبارت بوده از تمدن اسلامی که می‌خواهد در اروپا بسط پیدا کند، بنابراین انجمن اسلامی دانشجویان در اروپا باید روی تمدن اسلامی برنامه‌ریزی کافی را داشته باشد؛ چرا که این مسئله اساس و زیربنای کار بوده است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در ادامه افزود:  شکل‌گیری داعش و برچیده شدن حاکمیت داعش در کشورهای اسلامی و سرازیر شدن  این گروه تکفیری به سمت کشورهای اروپایی  زنگ خطری برای اروپا به شمار می‌رود و در حقیقت سفره یک جنگ نیابتی که آمریکایی‌ها به همراه اسرائیل می‌خواستند با پول عربستان سعودی آن را مقابل اسلام ناب قرار دهند با شکست روبه‌رو شد.

 این نماینده مردم در مجلس دهم به رشد و گسترش بیداری در کشورهای اروپایی اشاره و تصریح کرد: رشد و گسرش بیداری ملت‌ها در سراسر جهان بمب اتمی بوده علیه استکبار جهانی و نباید از این مسئله مهم غافل بود که این رشد و بصریت افزایی ملت‌ها پشتوانه بزرگی برای جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه افزود: انجمن‌های اسلامی دانشجویان باید دستاوردهای جمهوری اسلامی در حوزه‌های گوناگون به ویژه قدرت بازدارندگی نظامی و دستیابی به تکنولوژی علمی، هسته‌ای، نانو  و ...  را که بسیار با اهمیت بوده، مورد بحث و بررسی قرار بدهند و به ابعاد شکل‌گیری این مسائل دقت لازم را داشته باشد.

 سالک کاشانی تاکید کرد: رشد بیداری در منطقه خاورمیانه بسیار بالا رفته که آمریکا دیگر باید سفره خود را از این منطقه جمع کند، همین تظاهرات روز گذشته مردم عراق بیانگر رشد و بصیرت افزایی این مردم بوده است که یکصدا شعار خروج آمریکا از کشور خود را سر می‌دادند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم تصریح کرد: انجمن‌های اسلامی دانشجویی در اروپا باید به وجود جمهوری اسلامی افتخار کنند و همچنین از جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌الملل هم دفاع لازم را داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet