هدر موبایل
1398/11/06 08:19:13
سرویس فرهنگی
احمدی لاشکی:

اصلاح سهمیه‌های کنکور در زمان محدود باقی‌مانده از مجلس دهم به نتیجه نمی رسد

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس، گفت: اصلاح سهمیه‌های کنکور باید در شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و سپس اقدامات اجرایی و عملیاتی آن در شورای عالی سنجش و پذیرش انجام شود.
اصلاح سهمیه‌های کنکور در زمان محدود باقی‌مانده از مجلس دهم به نتیجه نمی رسد نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس، گفت: اصلاح سهمیه‌های کنکور باید در شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و سپس اقدامات اجرایی و عملیاتی آن در شورای عالی سنجش و پذیرش انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106277743311.jpg اصلاح,سهمیه‌های,کنکور,در,زمان,محدود,باقی‌مانده,از,مجلس,دهم,به,نتیجه,نمی,رسد Icana

قاسم احمدی لاشکی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد اعمال تغییرات در سهمیه‌های کنکور سال 99 و ورود شورای سنجش و پذیرش به این موضوع، گفت: در این رابطه با یکی از خبرگزاری‌ها گفت‌و‌گویی داشتم که با بداخلاقی و عدم رعایت اخلاق رسانه‌ای صحبت‌های گفته شده را خلاف آنچه که گفته شد منتشر کرد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورای سنجش و پذیرش دانشجو تاکنون به موضوع اصلاح سهمیه‌های کنکور ورود نکرده است و نباید هم ورود می‌کرد، افزود: در گذشته در مورد این موضوع در کمیسیون آموزش مجلس بحث و گفت و گو شد اما به نتیجه نرسید.

بیشتر بخوانید:

وی با یادآوری اینکه موضوع سهمیه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال بررسی است، ادامه داد: شورای سنجش و پذیرش در این رابطه خودسرانه عمل نمی‌کند و بر اساس ضوابط و معیارها این موضوع را پیش می برد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: نیاز به اصلاح و ایجاد تغییراتی در سهمیه‌های کنکور دیده می‌شود اما با توجه به پیش رو بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس و بررسی لایحه بودجه 99 بعید است در این زمان محدود اصلاح سهمیه‌ها به نتیجه برسد.

احمدی‌لاشکی یادآور شد: بنابراین پیش‌بینی و پیشنهاد‌ می‌شود این مهم در شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و سپس در شورای عالی سنجش و پذیرش اقدامات اجرایی و عملیاتی آن انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet