خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/05 16:41:51
سرویس فرهنگی
آزادی‌خواه در واکنش به تحریم دامنه سایت خبرگزاری فارس:

آزادی بیان و حقوق بشر برای آمریکایی‌ها فقط یک بازیچه است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به مسدود شدن دامنه‌های بین المللی خبرگزاری فارس توسط وزارت خزانه داری آمریکا، گفت: آزادی بیان و حقوق بشر برای آمریکایی‌ها فقط یک بازیچه است.
آزادی بیان و حقوق بشر برای آمریکایی‌ها فقط یک بازیچه است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به مسدود شدن دامنه‌های بین المللی خبرگزاری فارس توسط وزارت خزانه داری آمریکا، گفت: آزادی بیان و حقوق بشر برای آمریکایی‌ها فقط یک بازیچه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109124719986.jpg آزادی,بیان,و,حقوق,بشر,برای,آمریکایی‌ها,فقط,یک,بازیچه,است Icana

احد آزادی‌خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در واکنش به اقدام دولت تروریست آمریکا در مسدود کردن دامنه‌های بین المللی خبرگزاری فارس، تصریح کرد: این اقدام آمریکا و دولت ترامپ نشانگر این است که آزادی بیان و حقوق بشر برای این دولت فقط یک بازیچه است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولین ناقض حقوق بشر خود ایالت متحده آمریکا است، افزود: در موضوع ترور سردار شهید سپهبد سلیمانی و موضوع یمن به روشنی شاهد نقض حقوق بشر توسط آمریکایی‌ها بودیم.

وی ادامه داد: این بار اما شاهد یک اقدام تروریستی در حوزه فرهنگی از سوی آمریکا هستیم که این نشان می‌دهد که آن‌ها نمی‌توانند صدای مخالف یک رسانه را تحمل کنند. دنیا باید بداند دولتی که تحمل شنیدن صدای یک رسانه را هم ندارد، حقوق بشر برای آن فقط یک بازیچه است.

باید شبکه ملی اطلاعات و اینترنت داخلی را تقویت کرد

آزادی‌خواه تأکید کرد: از سوی دیگر بارها تأکید داشته‌ایم که باید دامین سایت‌ها و رسانه‌های کشور، داخلی باشد و سرورها به داخل کشور منتقل شود تا در زمان تحریم با چنین مشکلی مواجه نشویم.

عضو فراکسیون ولایی مجلس یادآور شد: امروز خبرگزاری فارس دچار این تحریم ظالمانه شد، فردا ممکن است خبرگزاری‌ دیگری دچار مشکل شود و اگر در این زمینه تدبیری نداشته باشیم، قطعا به مشکل برمی‌خوریم.

آزادی خواه تصریح کرد: شبکه ملی اطلاعات و تقویت اینترنت داخلی مسئله‌ای است که وزارت ارتباطات و دولت باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد که تا کنون هیچ اقدام شایسته‌ای در این میان صورت نگرفته است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: ما نیز در اقدامی متقابل می‌توانیم خبرگزاری‌ها و رسانه های آمریکایی مانند سی‌ان‌ان، نیویورک‌تایمز و واشنگتن پست را از کشور اخراج کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet