خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/11/06 12:12:55
سرویس سیاسی
نانواکناری:

«معامله قرن» باعث اتحاد گروه‌های فلسطینی علیه آمریکا می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است اقدامات آمریکا درباره فلسطین صرفا به نفع رژیم صهیونیستی بوده و هیچ امتیازی برای فلسطینیان ندارد.
«معامله قرن» باعث اتحاد گروه‌های فلسطینی علیه آمریکا می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است اقدامات آمریکا درباره فلسطین صرفا به نفع رژیم صهیونیستی بوده و هیچ امتیازی برای فلسطینیان ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/97549.jpg «معامله,قرن»,باعث,اتحاد,گروه‌های,فلسطینی,علیه,آمریکا,می‌شود Icana

ولی الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به تصمیم ترامپ برای رونمایی از پروژه «معامله قرن» با حضور نتانیاهو در واشنگتن، گفت: آنها با این طرح نمی توانند افکار عمومی دنیا را فریب دهند و حتی باعث ایجاد اختلاف میان کشورهای دیگر با آنها خواهد شد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه تا کنون هیچ یک از تلاش های آمریکا برای پروژه هایی با عنوان مذاکرات صلح برای فلسطین نتیجه نداده است، یادآور شد: اقداماتی که آمریکایی ها درباره فلسطین انجام می دهند، در راستای ایجاد امنیت و گسترش رژیم صهیونیستی بوده و هیچ امتیازی برای فلسطینی ها در میان ندارد.

بیشتر بخوانید:

 

وی در ادامه با بیان اینکه ملت فلسطین و ملت آزاده دنیا در برابر هر اقدامی که مستکبرانه باشد موضع گیری خواهند کرد و سکوت نمی کنند، اظهار داشت: تظاهرات جمعه گذشته در عراق نشان داد که افکار عمومی علیه آمریکایی ها شکل گرفته و مردم جهان تصمیمات نابخردانه ترامپ و اقدامات غیرمعقول او را نمی پسندند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه پروژه معامله قرن ترامپ نیز مطمئنا محکوم به شکست است و بیشتر باعث اتحاد گروه های فلسطینی می‌شود، خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک اقدامات آمریکا باعث می شود به جای موفقیت، منجر به اخراج آنها از کل منطقه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet