خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/11/07 13:20:20
سرویس سیاسی
کوهکن:

معامله قرن آتش جبهه مقاومت را علیه صهیونیست‌ها روشن می‌کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اگر مشاوران ترامپ از کف عقلانیت برخوردار باشند اجازه نمی‌دهند از طرحی رونمایی شود که در درازمدت رژیم صهیونیستی را به کام مرگ می‌کشاند.
معامله قرن آتش جبهه مقاومت را علیه صهیونیست‌ها روشن می‌کند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اگر مشاوران ترامپ از کف عقلانیت برخوردار باشند اجازه نمی‌دهند از طرحی رونمایی شود که در درازمدت رژیم صهیونیستی را به کام مرگ می‌کشاند. https://cdn.icana.ir/d/019/202001102095659930.jpg معامله,قرن,آتش,جبهه,مقاومت,را,علیه,صهیونیست‌ها,روشن,می‌کند Icana

محسن کوهکن در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تصمیم ترامپ برای رونمایی از پروژه «معامله قرن» با حضور نتانیاهو در آمریکا، گفت: ترامپ بدون در نظر گرفتن آثار میان مدت و درازمدت تصمیماتش، هر پیشنهادی را از سوی مشاوران خود می پذیرد و تنها به این فکر می کند که اقداماتش چه میزان بر افکار عمومی مردم آمریکا و در نهایت نتیجه انتخابات 2020 تأثیر دارد.

نقش رژیم صهیونیستی در تأمین هزینه‌های تبلیغات کاندیداتوری ریاست جمهوری آمریکا مشهود است

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه لابی صهیونیست‌ها چه در میان دموکرات‌ها و چه جمهوریخواهان جایگاه خود را دارد، عنوان کرد: نقش این لابی در تأمین هزینه تبلیغات برای کاندیداتوری ریاست جمهوری به عنوان یک اولویت به حساب می آید در نتیجه ترامپ برای جلب نظر آنها که تأمین منابع مالی انتخاباتی را به دنبال دارد، از پروژه «معامله قرن» رونمایی می کند.

وی ادامه داد: معامله قرن به عنوان یکی از آخرین طرح‌هایی است که برای حمایت حداکثری و تمام قد از صهیونیست ها در آمریکا رونمایی می شود.

بیشتر بخوانید:

 

کوهکن در ادامه با بیان اینکه ترامپ در حال غرق شدن است و در این وضعیت به هر تخته پاره ای برای نجات جان خود چنگ می زند، اظهار داشت: ترامپ صرفا به دلیل کاربرد داخلی طرح «معامله قرن» رونمایی از آن را به زمان فعلی موکول کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با بیان اینکه ترامپ سیاست از این ستون تا آن ستون فرج است را دنبال می کند، یادآور شد: ترامپ هیچگاه به نتایج و دستاوردهای منفی اقدامات خود در خاورمیانه و دنیا نمی اندیشد که اگر اینگونه بود متوجه می شد رونمایی از معامله قرن صرفا رژیم صهیونیستی را به نقطه پایان آن نزدیک می کند.

وی ادامه داد: مشاوران ترامپ به وی می گویند اگر در مسند قدرت باقی بماند می تواند بعد از تثبیت جایگاه، ادامه سیاست ها را دنبال کند از این در حال حاضر تمام تلاش خود را برای باقی ماندن در کاخ سفید می کند.

معامله قرن هزینه‌های سنگینی را بر دوش رژیم صهیونیستی خواهد گذاشت

کوهکن اضافه کرد: با این حال تصور می کنیم اگر کسی از کف عقلانیت سیاسی برخوردار باشد نباید تصمیمی بگیرد که تهییج، انقلاب، اعتراض، برخورد و در یک کلام آتش مقاومت را بیشتر کند که به ضرر صهیونیست ها تمام خواهد شد.

این عضو کمیسیون صنایع مجلس ادامه داد: در این بین جریان مقاومت بیشترین بهره را برای انسجام مردم از حرکات رادیکالی آمریکا و رژیم صهیونیستی می برد و جمع بندی نهایی نیز به نفع جبهه مقاومت خواهد بود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از این رو اگر برخی مشاوران ترامپ عاقل باشند وی را از این امر(رونمایی از معامله قرن) برحذر خواهند داشت چرا که ناخواسته هزینه های سنگینی به رژیم صهیونیستی وارد می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet