هدر موبایل
1398/11/06 11:56:21
سرویس صحن
همتی در تذکر شفاهی:

افزایش حقوق کارکنان به تناسب تورم ضرورت دارد

نماینده مردم سمنان در مجلس خواستار اجرای درست قوانین از سوی مسئولان در راستای تحقق عدالت و پاسخگویی به مطالبه مردم شد.
افزایش حقوق کارکنان به تناسب تورم ضرورت دارد نماینده مردم سمنان در مجلس خواستار اجرای درست قوانین از سوی مسئولان در راستای تحقق عدالت و پاسخگویی به مطالبه مردم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100862668734.jpg افزایش,حقوق,کارکنان,به,تناسب,تورم,ضرورت,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، احمد همتی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 6 بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در شرایط ویژه کشور به شدت نیازمند عدالت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هستیم.

نماینده مردم سمنان، مهدی شهر در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه اجرای درست قوانین و شفافیت می‌تواند سبب تحقق عدالت و پاسخگویی به مطالبه مردم شود، اظهار کرد: متأسفانه در ایام کنونی تخریب و تهمت به اوج خود رسیده و برخی ارکان نظام را در این راستا هدف قرار داده‌اند.

وی افزود: رهبر انقلاب فرمودند تخریب ارکان نظام، انقلابی‌گری نیست بلکه ویرانگری است لذا با توجه به این سخنان نباید وارد چالش‌های جدید شویم.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه افزایش اعتماد عمومی موجب مشارکت حداکثری مردم خواهد شد، گفت: متأسفانه بسیاری از قوانین مانند همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، رتبه بندی معلمان، افزایش حقوق کارکنان به تناسب تورم، به کارگیری معلمان حق‌التدریس و ... از جمله قوانین درست اجرا نشده هستند که باید در شرایط کنونی به آنها توجه شود؛ به عبارتی در شرایط کنونی که تورم معیشت مردم را دچار چالش کرده اجرای صحیح قوانین تسکین‌دهنده مردم خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet