خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/11/06 13:27:01
سرویس صحن
جمالی سوسفی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

افزایش کشت زیتون با رفع ممنوعیت برداشت آب

نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: از سرپرست وزارتخانه جهاد کشاورزی می خواهم که به همراه وزیر نیرو ممنوعیت برداشت آب را اجرایی کنند چرا که برداشت ممنوعیت تخصیص آب می‌تواند افزایش کشت زیتون را به دنبال دارد.
افزایش کشت زیتون با رفع ممنوعیت برداشت آب نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: از سرپرست وزارتخانه جهاد کشاورزی می خواهم که به همراه وزیر نیرو ممنوعیت برداشت آب را اجرایی کنند چرا که برداشت ممنوعیت تخصیص آب می‌تواند افزایش کشت زیتون را به دنبال دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810102590940129.jpg افزایش,کشت,زیتون,با,رفع,ممنوعیت,برداشت,آب Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، منوچهر جمالی سوسفی نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از وزیر نیرو می‌خواهم احداث سد رشت که آب شرب 4 شهر بزرگ و چندین روستا را تأمین می‌کند تسریع بخشیده و دستور دهد این سد هر چه زودتر به بهره برداری برسد چرا که از حدود 13 سال قبل قرار است این سد احداث شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین در رابطه با دهنه کشاورزی شهرستان رودبار از سال گذشته دچار مشکل شدید شده‌ایم و هنوز این سردهانه‌ها اصلاح نشده‌اند و برداشت‌های غیرضرور برای مردم مشکل ایجاد می‌کند.

وی همچنین افزود: از سرپرست وزارتخانه جهاد کشاورزی می خواهم که به همراه وزیر نیرو ممنوعیت برداشت آب را اجرایی کنند چرا که برداشت ممنوعیت تخصیص آب می‌تواند افزایش کشت زیتون را به دنبال داشته و موجب اشتغال و رفع مشکلات مردم شود.

جمالی سوسفی در تذکری به وزیر نفت گفت: لوله اصلی گاز که حریم 500 متری دارد از شهرستان رودبار عبور کرده، درخواست دارم با تغییر کلاس لوله گاز، این حریم اصلاح شود تا مشکل مردم برطرف شود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet