هدر موبایل
1398/11/06 13:25:55
سرویس صحن
موسوی لارگانی در تذکر شفاهی:

کمبود کود شیمیایی کشاورزان را دچار مشکل کرده است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود کود شیمیایی اوره کشاورزان را با مشکل مواجه کرده، وزیران نفت و جهاد کشاورزی اقدامات لازم را انجام دهند.
کمبود کود شیمیایی کشاورزان را دچار مشکل کرده است نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود کود شیمیایی اوره کشاورزان را با مشکل مواجه کرده، وزیران نفت و جهاد کشاورزی اقدامات لازم را انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201911106405970354.jpg کمبود,کود,شیمیایی,کشاورزان,را,دچار,مشکل,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 بهمن) مجلس شورای اسلامی گفت: تذکر اول من به وزیر امور خارجه است، نمایندگان به وی درخصوص اخراج سفیر انگلستان تذکر دادند، این بی اعتنایی به نمایندگان  قابل پذیرش نیست.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خسارت خشکسالی، سهم غرب استان اصفهان حدود 2 سال است که به کشاورزان پرداخت نشده، این موضوع آنها را دچار مشکلات جدی کرده و از استاندار درخواست داریم دستور پرداخت آن را ابلاغ کند.

وی با اشاره به اینکه تذکر دیگر من به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری است که آنها را با مشکل جدی روبرو کرده، ادامه داد: جانبازان و خانواده شهدا در سختی بسیار زیادی قرار دارند، اکثر بیمارستان ها حاضر نیستند با بنیاد شهید قرارداد منعقد کنند.

موسوی لارگانی در پایان خاطرنشان کرد: کمبود کود شیمیایی اوره، کشاورزان را دچار مشکل کرده و سرپرست وزارتخانه جهاد کشاورزی و وزیر نفت درخواست داریم اقدامات لازم را انجام دهند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet