هدر موبایل
1398/11/07 09:45:10
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

حضور مردم پای صندوق‌های رای تحریم‌های دشمن را خنثی می کند

نماینده مردم صومعه سرا گفت: معتقدم در شرایط فعلی که تحریم‌ها علیه کشورمان تشدید شده است حضور مردم پای صندوقهای رای می‌تواند سبب خنثی‌سازی این تحریم‌ها شود و بدون شک دشمن از حضور مردم نسبت به توطئه‌های خود علیه کشورمان ناامید می‌شود.
حضور مردم پای صندوق‌های رای تحریم‌های دشمن را خنثی می کند نماینده مردم صومعه سرا گفت: معتقدم در شرایط فعلی که تحریم‌ها علیه کشورمان تشدید شده است حضور مردم پای صندوقهای رای می‌تواند سبب خنثی‌سازی این تحریم‌ها شود و بدون شک دشمن از حضور مردم نسبت به توطئه‌های خود علیه کشورمان ناامید می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707109808087276.jpg حضور,مردم,پای,صندوق‌های,رای,تحریم‌های,دشمن,را,خنثی,می,کند Icana

سید کاظم دلخوش اباتری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان کشورمان اشاره کرد و گفت: مشروعیت نظام به وجود رهبری نظام و مقبولیت آن به حضور مردم در صحنه‌های گوناگون بستگی دارد.

وی در ادامه افزود: وقتی حضور مردم در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و... به نظام مقبولیت می‌بخشد؛ قطعا حضور در صحنه انتخابات هم از این قضیه مستثنی نخواهد بود و سبب می‌شود تا شیطنت‌های دشمنان نسبت به کشورمان خنثی شود.

 این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: معتقدم در شرایط فعلی که تحریم‌ها علیه کشورمان تشدید شده است حضور مردم پای صندوقهای رای می‌تواند سبب خنثی‌سازی این تحریم‌ها شود و بدون شک دشمن از حضور مردم نسبت به توطئه‌های خود علیه کشورمان ناامید می‌شود.

 عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: مسلما مردم در صحنه انتخابات آتی مجلس، همچون گذشته حضور پیدا خواهند کرد و در جهت اصلاح امور به افراد مورد مطلوب خود رای خواهند داد.

دلخوش به لزوم شکلگیری همدلی و همگرایی در جامعه در این شرایط فعلی کشور اشاره کرد و گفت: اتحاد و همدلی در جامعه باعث می‌شود که مشکلات کنونی کشور اعم از اقتصادی، سیاسی و ... خود به خود برطرف شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet