هدر موبایل
1398/11/07 13:19:04
سرویس فرهنگی
خدابخشی:

آموزش و پرورش لرستان خیرین مدرسه‌‎ساز را فراری می‌دهد

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد آموزش و پرورش استان لرستان، گفت: متأسفانه خیرین مدرسه ساز به دلیل عملکرد ضعیف مدیران، به جای سرمایه‌گذاری، فراری می‌شوند.
آموزش و پرورش لرستان خیرین مدرسه‌‎ساز را فراری می‌دهد نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد آموزش و پرورش استان لرستان، گفت: متأسفانه خیرین مدرسه ساز به دلیل عملکرد ضعیف مدیران، به جای سرمایه‌گذاری، فراری می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610103933925898.jpg آموزش,و,پرورش,لرستان,خیرین,مدرسه‌‎ساز,را,فراری,می‌دهد Icana

محمد خدابخشی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره طرح سئوال خود از وزیر آموزش و پرورش که در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار دارد، گفت: سئوال  از وزیر آموزش و پرورش دو بخش دارد که بخش نخست آن به علت تأخیر در راه اندازی درمانگاه فرهنگیان اختصاص دارد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر درمانگاه فرهنگیان الیگودرز مکان یابی شده و مردم نیز در انتظار راه اندازی این درمانگاه هستند ولی اقدام خاصی در این ارتباط صورت نگرفته است.

بیشتر بخوانید:

وی تأکید کرد: البته ضعف مدیریت مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در به سرانجام نرسیدن این پروژه کاملا مشهود است.

وی ادامه داد: سئوال دیگر نیز درباره عملکرد نامناسب مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان است که به دلیل ضعف مدیریت به جای جذب خیرین، آن‌ها از تصمیم خود منصرف می‌شوند.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس تصریح کرد: همواره در استان تلاش داشته‌ایم که سرمایه خیرین به سمت آموزش و پرورش سوق داده شود ولی متأسفانه عملکرد مسئولان استانی آموزش و پرورش به نحوی بوده که خیرین فراری داده می‌شوند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet