خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/11/07 13:01:03
سرویس صحن
دهمرده در نطق میان دستور:

مذاکره با شیطان بزرگ خیانتی نابخشودنی است

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس دهم با بیان اینکه عزت و شرف مردم ایران با هیچ چیز قابل معامله و مذاکره نیست، گفت: مذاکره و عکس یادگاری با شیطان بزرگ خیانتی نا بخشودنی است.
مذاکره با شیطان بزرگ خیانتی نابخشودنی است نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس دهم با بیان اینکه عزت و شرف مردم ایران با هیچ چیز قابل معامله و مذاکره نیست، گفت: مذاکره و عکس یادگاری با شیطان بزرگ خیانتی نا بخشودنی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104657470347.jpg مذاکره,با,شیطان,بزرگ خیانتی نابخشودنی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز ( دو شنبه،7 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت  فاطمه(س)، گفت: خداوند بسیار شاکر بوده و به خود می‌بالیم که چنین رهبری داریم که پیوسته تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند. از حمله مقتدرانه موشکی سپاه به پایگاه شیطان بزرگ آمریکا که ابهت پوشالی آن را بر هم ریخت تشکر می‌کنیم و همچنین از صداقت، شجاعت و اقدار سپاه به ویژه سردار حاجی‌زاده تشکر و قدرانی کرده و یاد و خاطره شهید سردار سپهبد قاسیم سلیمانی را که برای آزادی خواهان جهان عزت آفرید گرامی داشته و خدمت خانواده شهدای هواپیمای اکراینی و شهدای کرمان تسلیت عرض می‌کنم.

مذاکره با شیطان بزرگ خیانتی نا بخشودنی است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خطاب به  مسئولان، افزود: مراقب باشد عزت و شرف مردم ایران با هیچ چیز قابل معامله و مذاکره نیست. مذاکره و عکس یادگاری با شیطان بزرگ در هر صورتی خیانتی نا بخشودنی است و ملت انقلابی ایران آن را نمی‌پذیرند. 

وی خطاب به وزیر امور خارجه، اظهار کرد: از نیروی با تجربه‌ای مانند شما اظهارات این چنینی بعید است، شیطان بزرگ در ضعیف ترین شرایط به سر برده و لطفاً مرده را زنده نکنید. اخراج سفیر انگستان مطالبه جدی مردم بوده و  برای برخورد با آن تاخیر نکنید. 

فرصت سوزی تخصص برخی از مسئولان است

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس دهم، با بیان اینکه فرصت سوزی تخصص برخی از مسئولان است، اظهار کرد: حدود یک سال پس در ستاد بحران استان بسته‌ای شامل لایروبی رودخانه‌ها، انهار و  تکمیل سد‌ها و سیل بندها  مصوب گردید اما علیرغم مکاتبه، نطق و تذکر به مسئولان مربوطه در این زمینه اقدام جدی به عمل نیامد، بنابراین طبیعی بوده که دراین شرایط نعمت باران به نقمت تبدیل شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رسیدگی به سازمان عمران و مناطق ویژه و آزاد سیستان، بیکاری، گرانی لجام‌گسیخته، معیشت مردم، سلیقه‌ای عمل نمودن بانک‌ها در خصوص بخشودگی سود دیرکرد وام‌ها، افزایش سهمیه استخدامی و بومی گزینی، رتبه بندی معلمان و نهضتی‌ها، اعمال مدرک تحصیلی فرهنگیان، حقوق بازنشستگان، تکمیل بزرگراه زابل به زاهدان، مشکلات حاشیه نشینی، کمبود پروازهای زابل، بهبود وضعیت صادرات سیستان و رسیدگی به افزایش غیرقانونی پروانه چاه‌ها از مطالبه به حق مردم است.

وی در خصوص افزایش قیمت بنزین گفت: در مناطقی مانند سیستان که فاقد گاز است باید نسبت به افزایش سهمیه و قیمت بنزین به منظور برقراری عدالت تجدیدنظر شود. سهمیه سوخت تاکسی‌ها و مینی‌بوس‌ها، اتوبوس‌ها و کشنده ها بسیار کم بوده و تجدیدنظر در آن ضرورت دارد.

دهمرده خطاب به مسئولان گفت: گستردگی استان علت عقب ماندگی تاریخی استان سیستان و بلوچستان علی‌رغم تمامی سرمایه‌گذاری‌ها  است، بنابراین با روش‌های معمولی روز به روز فاصله نقاط برخوردار و کم برخوردار بیشتر می‌شود . از این رو  رسیدگی به مطالبت مردم این استان که به فرموده مقام معظم رهبری تنگه احد است، باید در اولویت باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در پایان افزود: فرصت ها را غنیمت شمرده و از زنده باد و مرده باد‌های بی حاصل پرهیز نمایید. باید با یاری یکدیگر کشور خودمان را ساخته و در مقابل مستکبرین جهان ایستادگی نماییم چراکه پیروزی از آن ما است. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet