هدر موبایل
1398/11/07 14:39:33
سرویس سیاسی
دقایقی پیش صورت گرفت

استقبال سبحانی فر از رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه

رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه دقایقی قبل مورد استقبال رمضانعلی سبحانی فر رئیس گروه دوستی - پارلمانی ایران و روسیه قرار گرفت.
استقبال سبحانی فر از رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه دقایقی قبل مورد استقبال رمضانعلی سبحانی فر رئیس گروه دوستی - پارلمانی ایران و روسیه قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202001100457465130.jpg استقبال,سبحانی,فر,از,رئیس,دومای,دولتی,فدراسیون,روسیه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  ویچسلاو والودین رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه بعدازظهر امروز (دوشنبه، 7 بهمن) مورد استقبال رمضانعلی سبحانی فر قرار گرفت.

گفتنی است رمضانعلی سبحانی فر رئیس گروه دوستی - پارلمانی ایران و روسیه در مراسم استقبال از رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه با ابراز خرسندی از این سفر خطاب به ویچسلاو والودین سال جدید میلادی را تبریک گفت و افزود: امیدوارم سال جدید سال خوبی برای کشور شما با تحولاتی که صورت گرفته باشد.

سبحانی فر با تشکر از مواضع روسیه در منطقه از ابراز همدردی مسئولان این کشور در ماجرای ترور شهید سلیمانی تشکر کرد.

وی با بیان اینکه ایران و روسیه یک دشمن مشترک دارند، افزود: دشمن مشترک ما تروریسم اقتصادی آمریکا است که انشاالله با همکاری هایی که در گذشته وجود داشته و در آینده افزایش خواهد داشت بتوانیم در مقابل حرکت های دشمنان مشترک موفقیت های بیشتری به دست آوریم.

سبحانی فر با ابراز امیدواری نسبت به افزایش همکاری های اقتصادی با روسیه تاکید کرد: ایران، روسیه و چین در مقابل تروریسم اقتصادی آمریکا خواهند ایستاد.  

رئیس گروه دوستی - پارلمانی ایران و روسیه در پایان ابراز امیدواری کرد که سازمان همکاری های شانگهای تقویت شده و عضویت ایران نیز در این سازمان پذیرفته شود.

همچنین ویچسلاو والودین در این مراسم با ابراز امیدواری نسبت به اینکه دیدارهای امروز پرثمر باشد تاکید کرد که با وجود فشردگی برنامه ها اما این اجازه به ماداده خواهد شد که برنامه ها و دیدارهای خود را محقق کنیم.

گفتنی است ویچسلاو والودین رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه در رأس هیاتی بلندپایه پارلمانی وارد ایران شد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet