هدر اصلی
1398/11/07 17:19:47
سرویس اقتصادی
الماسی در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی:

ایران خودرو روزانه 300 خودروی گازسوز تولید می‌کند

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: شرکت ایران خودرو به ظرفیت تولید روزانه ۳۰۰خودروی گازسوز رسیده و قرار است در آینده نزدیک به تولید روزانه ۷۰۰ خودروی گازسوز برسد.
ایران خودرو روزانه 300 خودروی گازسوز تولید می‌کند سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: شرکت ایران خودرو به ظرفیت تولید روزانه 300خودروی گازسوز رسیده و قرار است در آینده نزدیک به تولید روزانه 700 خودروی گازسوز برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810107078833558.jpg ایران,خودرو,روزانه,300,خودروی,گازسوز,تولید,می‌کند Icana

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(دوشنبه 7 بهمن ماه) کمیسیون انرژی از ارائه گزارشی درخصوص  آخرین وضعیت گازسوز کردن خودروها و مصرف بنزین توسط مسئولان و کارشناسان وزارت نفت خبر داد.

نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق گزارش ارائه شده؛ مصرف بنزین از آغاز طرح سهمیه‌بندی حدود 8/21 کاهش داشته است و درواقع صرفه جویی شده است.

وی با بیان اینکه دولت برای گازسوز کردن تمامی ناوگان حمل ونقل کشوری در بخش خودرویی همچون تاکسی‌ها (اعم از اینترنتی و شخصی)، اتوبوس، وانت و کامیون نسخه پیچیده است، توضیح داد: در بخش اول اجرای این طرح برای دوگانه سوز کردن تمامی تاکسی‌ها و جایگزین کردن تعدادی از آن‌ها قدم‌هایی برداشته است. این طرح تا یک سال و چهار ماه دیگر به سرانجام خواهد رسید.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین طبق گزارش ارائه شده شرکت ایران خودرو به ظرفیت تولید روزانه 300 خودروی گازسوز رسیده که قرار است در آینده نزدیک به تولید روزانه 700 خودروی گازسوز برسد./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet