خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/11/08 16:47:51
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه با اشاره به رونمایی از معامله قرن:

ترامپ تداوم حضور نظامی خود در منطقه را با عناوین تازه توجیه می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید: آژانس جهانی یهود از واکنش‌های تند در دنیا علیه معامله قرن با عنوان تهدید جامعه یهودیان بهره برداری می کند و بعد از آن ترامپ تداوم حضور نظامی خود را در منطقه تحت عنوان تهدیدهای تازه توجیه می‌کند.
ترامپ تداوم حضور نظامی خود در منطقه را با عناوین تازه توجیه می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید: آژانس جهانی یهود از واکنش‌های تند در دنیا علیه معامله قرن با عنوان تهدید جامعه یهودیان بهره برداری می کند و بعد از آن ترامپ تداوم حضور نظامی خود را در منطقه تحت عنوان تهدیدهای تازه توجیه می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202001104468604257.jpg ترامپ,تداوم,حضور,نظامی,خود,در,منطقه,را,با,عناوین,تازه,توجیه,می‌کند Icana

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به تصمیم ترامپ برای رونمایی از پروژه «معامله قرن» ، گفت:در حال حاضر ترامپ برای اینکه نظامیان خودش را در منطقه حفظ کند،به شدت زیر سوال است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  به طور مشخص در عراق یک حکم رسمی از مجلس برای خروج نظامیان آمریکایی وجود دارد و یک حضور غیر رسمی و بی‌سابقه مردم که خواهان خروج آمریکایی ها از کشورشان هستند.

ترامپ نیازمند امنیتی کردن فضای منطقه است

فلاحت پیشه با بیان اینکه طرح "معامله قرن" یک طرح آشوب ساز خواهد بود، مطرح کرد: ترامپ نیازمند امنیتی کردن فضای منطقه است و می خواهد با ایجاد و شکل دهی به یک چالش جدید، حضور آمریکا را توجیه کند.

بیشتر بخوانید:

 

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: باید منتظر آشوب سازی جدید آمریکا برای منطقه باشیم،"معامله قرن" اوج این موضوع است و خطوط گسلی را فعال خواهد کرد و باعث می شود که کشورهایی که در منطقه ترسشان را از ناحیه آمریکا جبران می کنند و پشت آمریکا پنهان می شوند، دوباره حضور نظامیان آمریکا در منطقه را توجیه کنند.

حشمت الله فلاحت پیشه

 

فلاحت‌پیشه معتقد است: "معامله قرن" با هدف شکل گیری بحران جدید دنبال شده ؛زیرا آنها نیاز دارند بگویند منطقه در خطر است و حضور آمریکا در منطقه ضروری است و در داخل آمریکا هم این موضوع را توجیه کنند.

عضو فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس خاطرنشان کرد: من معتقدم نتیجه "معامله قرن" این است که یک سری خطوط گسل ها را فعال می کند و واکنش ها به معامله قرن توسط گروه ها به ویژه کشورها و مردمی که حقشان ضایع می‌شود مانند فلسطینی‌ها ،حتما باعث واکنش‌های تندی خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سوءاستفاده ترامپ از موضوع معامله قرن، تصریح کرد: وقتی واکنش‌های تند در دنیا علیه معامله قرن شکل می‌گیرد؛ "آژانس جهانی یهود "در سرزمین‌های اشغالی با عنوان تهدید جامعه یهودیان از آن بهره برداری می کند و بعد از آن ترامپ تداوم حضور نظامی خود را در منطقه تحت عنوان تهدید های تازه توجیه می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet