هدر موبایل
1398/11/21 11:36:08
سرویس سیاسی
ابطحی مطرح کرد

انقلاب اسلامی ایران آب زلالی است که به تشنگان و آزادیخواهان دنیا رسید / گفتمان انقلاب اسلامی تداوم حرکت انبیا است

عضو فراکسیون ولایی مجلس می گوید: انقلاب اسلامی گفتمان جدیدی در دنیای سراسر مادی وابسته به نفس اماره ،پول و مادیات است.
انقلاب اسلامی ایران آب زلالی است که به تشنگان و آزادیخواهان دنیا رسید / گفتمان انقلاب اسلامی تداوم حرکت انبیا است عضو فراکسیون ولایی مجلس می گوید: انقلاب اسلامی گفتمان جدیدی در دنیای سراسر مادی وابسته به نفس اماره ،پول و مادیات است. https://cdn.icana.ir/d/019/59534.jpg انقلاب,اسلامی,ایران,آب,زلالی,است,که,به,تشنگان,و,آزادیخواهان,دنیا,رسید,/,گفتمان,انقلاب,اسلامی,تداوم,حرکت,انبیا,است Icana

سید محمد جواد ابطحی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به صدور انقلاب اسلامی مردم ایران به اقصی نقاط جهان،گفت: هرچه حوادث جلوتر می‌رود،ما به حکمت و تیزبینی امام راحل  بیشتر پی می بریم.

وی افزود: امام خمینی (ره)  فرمودند که پیام انقلاب در همان ابتدا صادر شد؛ پیام انقلاب ما با زور ،تسلیحات و کودتا  صادر نشد؛ چراکه انقلاب ما انقلاب فکری و فرهنگی بود؛ انقلاب اسلامی گفتمان جدیدی در دنیای سراسر مادی وابسته به نفس اماره ،پول ،شهوت و مادیات است و آب زلال و گوارایی است که به تشنگان به دنیا می رسد.

حمایت از مستضعفان و مظلومان یکی از مهمترین اصول اساسی گفتمان اسلامی

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: گفتمان انقلاب اسلامی، به نوعی تداوم حرکت انبیا(ص) و متصل به تعالیم آسمانی است.

وی با اشاره به موضوع حمایت از مظلومان جهان در گفتمان انقلاب، مطرح کرد: حمایت از مستضعفان و مظلومان یکی از مهمترین اصول اساسی گفتمان اسلامی است؛ بی‌آنکه شرطی به عنوان اسلام یا جغرافیای اسلامی در آن باشد؛ به این معنا که برهرکسی که عنوان مستضعف یا مظلوم صدق کند، گفتمان انقلاب اسلامی خود را موظف می‌داند تا از آنان در برابر مستکبران و ظالمان دفاع کند. 

بیشتر بخوانید:

 

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید براینکه مراسم جهانی بزرگداشت سپهبد حاج قاسم سلیمانی،خود نشان از صدرو انقلاب اسلامی ما دارد، خاطرنشان کرد: همانطورکه پیامبراکرم(ص) در جنگ خندق با آنکه محاصره بود؛ مژده فتح روم و ایران را داد ما با تمام فشارهایی که داشتیم با تحریم‌ها،کودتاها و جنگی که داشتیم و جنگ نرم؛ حالا می بینیم که حقانیت ما اثبات شده است و به خاطر شهادت یک سردار ما ۴۰۰ شهر در هند فقط عزاداری می کنند؛در کانادا،پاکستان،عراق،آذربایجان،روسیه و... این خود صدور انقلاب اسلامی است و یک فهم عمومی می‌خواهد.

 

محمدجواد ابطحی

 

وزارت خارجه نقش مهمی در صیانت و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی دارد

وی بااشاره به هراس دشمنان از صدور انقلاب ما، مطرح کرد: گفته می شود که حتی 10 ایالت آمریکا در ۲۰۵۰ حتماً مسلمان می شوند؛ اسلام و انقلاب ما به این صورت گسترش پیدا می‌کند و دشمن از این موضوع وحشت دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به نقش بسیار مهم متولیان کشور مخصوصا وزارت خارجه کشورمان در گسترش گفتمان انقلاب اسلامی ، تاکید کرد:  وزارت امور خارجه نقش بنیادین در صیانت و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی در قالب دیپلماسی دارد و سازمان تبلیغات در داخل کشور و همینطور وزارت خارجه باید درباره این موضوع همت کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه گفتمان انقلاب اسلامی عدالت محور و حق گرا است، مطرح کرد: من معتقدم که بسیاری از کارهایی که دشمن می کند از سر انفعال و ناچاری است ؛ چراکه انقلاب اسلامی ایران در دنیا و در بین مردم حق طلب و آزادی خواه گسترش پیدا کرده است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند؛ریشه های این انقلاب در اعماق زمین ها و شاخه‌های آن در اوج آسمان هااست و  ما منتظر ظهور خورشید هستیم ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet