هدر موبایل
1398/11/07 20:10:15
سرویس اقتصادی
ابراهیمی در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی مطرح کرد

فرصت یک‌هفته‌ای برای تصمیم گیری درباره قیمت گذاری تراکتور

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: طی هفته آینده در نشستی با حضور تراکتورسازان، مسئولان سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده و وزارت جهاد کشاورزی در خصوص نحوه‌ قیمت‌گذاری تراکتور تصمیم‌گیری می‌شود.
فرصت یک‌هفته‌ای برای تصمیم گیری درباره قیمت گذاری تراکتور سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: طی هفته آینده در نشستی با حضور تراکتورسازان، مسئولان سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده و وزارت جهاد کشاورزی در خصوص نحوه‌ قیمت‌گذاری تراکتور تصمیم‌گیری می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101139229529.jpg فرصت,یک‌هفته‌ای,برای,تصمیم,گیری,درباره,قیمت,گذاری,تراکتور Icana

علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تشریح نشست امروز( دوشنبه ۷ بهمن‌ماه) کمیسیون، گفت: دستور کار جلسه امروز کمیسیون کشاورزی بررسی مشکلات مکانیزاسیون کشاورزی و تولید ماشین آلات و ادوات کشاورزی بود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، جهادکشاورزی، بانک کشاورزی و تولیدکنندگان ادوات کشاورزی و تراکتورسازی در جلسه امروز حضور داشتند، تصریح کرد: تراکتورسازان ادامه تولید محصول با قیمت تعیین شده فعلی را غیر ممکن می‌دانند. 
 
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بر روی قیمت در نظر گرفته شده برای تراکتورهای تولیدی تاکید دارد، افزود: در نشست امروز مقرر شد با حضور مسئولان وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و تراکتورسازان در جلسه‌ای طی هفته آینده در خصوص قیمت تراکتور تصمیم‌گیری شود./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet