هدر موبایل
1398/11/07 20:01:22
سرویس فرهنگی
حاجی بابایی با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش در نشست فراکسیون فرهنگیان:

تعیین حداقل حقوق برای دانشجو معلمان / بازنشستگان اول فروردین امسال از مزایای رتبه‌بندی بهره مند می‌شوند

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر در نشست فراکسیون فرهنگیان، گفت: در نشست امروز حداقل حقوق برای دانشجو معلمان تعیین شد.
تعیین حداقل حقوق برای دانشجو معلمان / بازنشستگان اول فروردین امسال از مزایای رتبه‌بندی بهره مند می‌شوند رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر در نشست فراکسیون فرهنگیان، گفت: در نشست امروز حداقل حقوق برای دانشجو معلمان تعیین شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103612556537.jpg تعیین,حداقل,حقوق,برای,دانشجو,معلمان,/,بازنشستگان,اول,فروردین,امسال,از,مزایای,رتبه‌بندی,بهره,مند,می‌شوند Icana

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به نشست اعضای فراکسیون فر هنگیان با وزیر آموزش و پرورش، عنوان کرد: در این نشست مسائل و مشکلاتی که در چند روز اخیر توسط فرهنگیان و دانشجو معلمان منعکس شده بود مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

نماینده مردم همدان، فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد کلیه اشکالات نظام رتبه بندی برطرف شود، افزود: براساس مصوبات این جلسه، به زودی هیات امنای دانشگاه فرهنگیان، موضوع  کاهش ۴۵ درصد حقوق، بابت سرانه غذایی را حل می‌کند.

وی افزود : همچنین در خصوص معلمان ماده ۲۸ نیز بحثی مطرح شد و قول داده شد که مشکل معلمان ماده ۲۸ نیر برطرف شود.

حاجی بابایی با اشاره به نامه خود به معاون رئیس جمهوری در خصوص رتبه بندی معلمان، افزود: بنابر اظهارات وزیر در این نشست و وعده‌های صورت گرفته بازنشستگان اول فروردین ۱۳۹۸ تا اول مهر از مزایای رتبه بندی استفاده می‌کنند.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:  در این جلسه همچنین مقرر شد که دانشجو معلمان نیز  ر سال ۱۳۹۹ مشمول حداقل حقوق کارکنان دولت یعنی دومیلیون وهشت صدهزار تومان شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet