هدر موبایل
1398/11/08 09:25:49
سرویس بین الملل
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن معامله قرن اعلام کرد

برگزاری همه‌پرسی در فلسطین با مشارکت ساکنان اصلی آن تنها راه پایان اشغال فلسطین است

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه‌ای علیه نشست هولوکاست و معامله قرن آورد که آمریکا قصد دارد با رونمایی از معامله قرن، آخرین میخ‌ها بر تابوت سرزمین فلسطین را بکوبد و به اشغال آن رسمیت بخشد.
برگزاری همه‌پرسی در فلسطین با مشارکت ساکنان اصلی آن تنها راه پایان اشغال فلسطین است دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه‌ای علیه نشست هولوکاست و معامله قرن آورد که آمریکا قصد دارد با رونمایی از معامله قرن، آخرین میخ‌ها بر تابوت سرزمین فلسطین را بکوبد و به اشغال آن رسمیت بخشد. https://cdn.icana.ir/d/019/74896.jpg برگزاری,همه‌پرسی,در,فلسطین,با,مشارکت,ساکنان,اصلی,آن,تنها,راه,پایان,اشغال,فلسطین,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی علیه نشست هولوکاست و معامله قرن بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی برگزاری نشست نمایشی اخیر هولوکاست در قدس شریف را به عنوان اقدامی صهیونیستی – آمریکایی برای به سخره گرفتن واقعیت ها و افکار عمومی جهان محکوم می نماید.

آمریکا و برخی کشورهای اروپایی دارای تاریخ استعمارگری به خوبی می دانند که هولوکاست واقعی توسط صهیونیست ها علیه ملت مظلوم فلسطین صورت گرفته و ده‌ها سال است که در مقابل چشم جهانیان در حال انجام است.

میلیون ها فلسطینی بی دفاع به ویژه زنان و کودکان تا کنون به دست صهیونیست ها کشته، مجروح و از خانه و کاشانه خود آواره شده اند و ده‌ها هزار فلسطینی حتی کودکان در زندان های مخوف رژیم صهیونیستی زندانی هستند.

برخی کشورهای استعمارگر غربی هزینه جنایت خود علیه قوم یهود را از جیب و حق سرزمینی کشورهای اسلامی و عربی پرداخت نمودند و همچنان در کنار آمریکا همه جانبه از جنایات صهیونیست ها در توسعه اشغالگری و کشتار انسان های بی گناه حمایت می کنند.

دولت آمریکا به ویژه رئیس جمهور نژادپرست وتروریست این کشور، سرمست از ترور و جنایت، درصدد است تا با اعلام و رونمایی از طرح معامله و خیانت ننگین قرن، آخرین میخ ها را بر تابوت سرزمین فلسطین بکوبد و به زعم خود اشغال سرزمین فلسطین از جمله کرانه غربی را رسمی نماید.

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن نشست نمایشی هولوکاست و همچنین اعلام رونمایی از معامله قرن ترامپ، طرح جمهوری اسلامی ایران مبنی بر برگزاری همه پرسی در سرزمین های اشغالی با مشارکت ساکنین اصلی آن که به شماره S/2019/862 نزد سازمان ملل متحد به ثبت رسیده است را تنها راه حل مشروع و بین المللی برای برون رفت از بحران موجود و پایان اشغال یک سرزمین اسلامی – مسیحی و یهودی می داند و از همه سازمان ها، مجالس و افکار عمومی می خواهد طرح معامله قرن که بی تردید سرآغاز موجی از تنش و خشونت در منطقه خواهد بود را محکوم نمایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet